Futbolo fanas, kuriam buvo uždrausta įžengti į stadioną, rado kitą būdą, kaip stebėti mylimos komandos rungtynes

Užkietėjęs Turkijos futbolo klubo „Denizlispor“ fanas nesenai patraukė viso pasaulio žiniasklaidos dėmesį. Tai jis sugebėjo padaryti rasdamas originalią išeitį, kaip pamatyti mylimos komandos rungtynes, nors jam ir uždrausta įkelti koją į stadioną.

37-erių Ali Demirkaya vietinių žinomas kaip vienas labiausiai užkietėjusių „Denizlispor“ komandos fanų. Tačiau 2015 metais jis sudalyvavo viename incidente ir nuo šio sezono pradžios jam buvo uždrausta metus laiko lankytis komandos namų rungtynėse. Tačiau vyras visada teigė, kad tai jo nesustabdys ir prieš savaitę jis tai įrodė.

Vyras už kelis šimtus eurų išsinuomojo pramoninį kraną, padabino jį žaliai juoda vėliava ir pastatęs šalia stadiono iškėlė save virš tribūnų bei sėkmingai stebėjo rungtynes. Nuotraukos netruko paplisti internete ir išgarsinti Ali visame pasaulyje.

Tiesa, policija praėjus kuriam laikui nuo rungtynių pradžios krano operatoriaus pareikalavo nuleisti gerbėją, tad šis jau kuria ateities planus ir kitą kartą žada išsinuomoti oro balioną arba parasparnį.

Nuotraukos: Ipahaber.com

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *