Moteris per klaidą už kavos puodelį ir torto gabaliuką paliko ko gero didžiausius arbatpinigius pasaulyje

Šių metų vasarį vykusios 37-erių rusės Olesės Šemjakovos atostogos Šveicarijoje dar ilgai jai išliks atmintyje. Ir ne dėl to, kad ji pamatė daug gražių vaizdų bei pailsėjo, o dėl to, kad tada ji paliko didžiausius arbatpinigius savo gyvenime.

Moteris nieko blogo nė neįtarė, kai po suvalgyto torto gabaliuko bei kavos puodelio „New Point“ kavinėje, esančioje Ciuriche, darbuotojas padavė jai kortelių skaitytuvą. Moteris kaip įprasta suvedė savo kortelės PIN kodą, kuris buvo 7709, ir tik vėliau paaiškėjo, kad ji skaitytuve turėjo suvesti paliekamų arbatpinigių sumą. Taigi, moteris ne tik apmokėjo 23,70 Šveicarijos frankų sąskaitą, bet ir paliko 7709 frankus arbatpinigių. O tai būtų 6437 eurai. Tačiau tai ji suprato tik gerokai po atostogų.

Klaida paaiškėjo tik po mėnesio, kai Prancūzijoje gyvenanti Olesė gavo kreditinės kortelės sąskaitą. Moteris buvo priblokšta ir kaipmat kreipėsi į savo banką, tačiau šis paaiškino, kad nieko padaryti negali, mat čia nėra jokios kriminalinės veiklos. Tą patį pakartojo ir policiją, į kurią moteris kreipėsi po to.

Galiausiai Olesė ėmėsi paskutinio šiaudo ir kreipėsi į patį restoraną. Šio vadovas teigė suprantantis situaciją ir pažadėjo pinigus gražinti, tačiau galiausiai dingo kaip į vandenį. Vėliau paaiškėjo, kad kavinukė jau nuo kovo mėnesį paskelbusi bankrotą.

Taigi, Olesė gali girtis išgėrusi bene brangiausią kavos puodelį pasaulyje ir suvalgysi brangiausią torto gabaliuką. Ir visa tai tik per pačios žioplumą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Audra parašė:

    eina saaau 😀 …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai