Moteris per klaidą už kavos puodelį ir torto gabaliuką paliko ko gero didžiausius arbatpinigius pasaulyje

Šių metų vasarį vykusios 37-erių rusės Olesės Šemjakovos atostogos Šveicarijoje dar ilgai jai išliks atmintyje. Ir ne dėl to, kad ji pamatė daug gražių vaizdų bei pailsėjo, o dėl to, kad tada ji paliko didžiausius arbatpinigius savo gyvenime.

Moteris nieko blogo nė neįtarė, kai po suvalgyto torto gabaliuko bei kavos puodelio „New Point“ kavinėje, esančioje Ciuriche, darbuotojas padavė jai kortelių skaitytuvą. Moteris kaip įprasta suvedė savo kortelės PIN kodą, kuris buvo 7709, ir tik vėliau paaiškėjo, kad ji skaitytuve turėjo suvesti paliekamų arbatpinigių sumą. Taigi, moteris ne tik apmokėjo 23,70 Šveicarijos frankų sąskaitą, bet ir paliko 7709 frankus arbatpinigių. O tai būtų 6437 eurai. Tačiau tai ji suprato tik gerokai po atostogų.

Klaida paaiškėjo tik po mėnesio, kai Prancūzijoje gyvenanti Olesė gavo kreditinės kortelės sąskaitą. Moteris buvo priblokšta ir kaipmat kreipėsi į savo banką, tačiau šis paaiškino, kad nieko padaryti negali, mat čia nėra jokios kriminalinės veiklos. Tą patį pakartojo ir policiją, į kurią moteris kreipėsi po to.

Galiausiai Olesė ėmėsi paskutinio šiaudo ir kreipėsi į patį restoraną. Šio vadovas teigė suprantantis situaciją ir pažadėjo pinigus gražinti, tačiau galiausiai dingo kaip į vandenį. Vėliau paaiškėjo, kad kavinukė jau nuo kovo mėnesį paskelbusi bankrotą.

Taigi, Olesė gali girtis išgėrusi bene brangiausią kavos puodelį pasaulyje ir suvalgysi brangiausią torto gabaliuką. Ir visa tai tik per pačios žioplumą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Audra parašė:

    eina saaau 😀 …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *