Paauglys iš Kinijos pardavė savo inkstą, kad įsigytų „iPhone“, ir dabar yra neįgalus

Xiao Wang buvo tik 17 metų, kai jis rįžosi parduoti savo inkstą, kad galėtų nusipirkti tuo metu naujausią „iPhone 4“ telefono modelį. Dabar vaikinui 24-eri ir jis yžosi papasakoti istoriją, kaip po operacijos liko prikaustytas prie lovos ir neįgalus.

2011-aisiais rinkoje pasirodęs telefonas buvo neįperkamas nei Xiao, nei jo šeimai. Tačiau vaikinas taip norėjo telefono, kad jis susirado prekeivį organais, kuris tuo užsiėmė juodojoje rinkoje. Šis vaikiną nugabeno į nelegalią ligoninę, kurioje jam buvo pasiūlyta 3,2 tūkst. JAV dolerių. Netgi daugiau nei reikėjo telefonui. Medikai patvirtino, kad po operacijos vaikinas galės gyventi įprastą gyvenimą.

Tačiau viskas buvo visai ne taip. Kadangi nelegalioje ligoninėje įrankiai nebuvo gerai steriziluoti, į Xiao organizmą įsimetė infekcija. Nors po operacijos vaikinas kurį laiką blogai jautėsi, jis nesirįžo nieko sakyti tėvams. Ir tik kai situacija pasidarė visiškai bloga, jis papasakojo ką iškrėtė. Deja, tuo metu infekcija jau buvo išplitusi ir į vienintelį kūne likusį inkstą, kuris buvo pažeistas nepataisomai. Nuo to laiko Xiao dienas leidžia lovoje, prikaustytas prie dializės aparato, kuris palaiko jį gyvą.

Ir nors šeima vėliau prisiteisė iš ligoninės 320 tūkst. dolerių, vaikino sveikatos tai jau nebepataisys. Be to, niekas taip ir nežino, ar Xiao spėjo nuspirkti savo išsvajotą „iPhone 4“.

Pasidalink patikusiu straipsniu

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *