Paauglys iš Kinijos pardavė savo inkstą, kad įsigytų „iPhone“, ir dabar yra neįgalus

Xiao Wang buvo tik 17 metų, kai jis rįžosi parduoti savo inkstą, kad galėtų nusipirkti tuo metu naujausią „iPhone 4“ telefono modelį. Dabar vaikinui 24-eri ir jis yžosi papasakoti istoriją, kaip po operacijos liko prikaustytas prie lovos ir neįgalus.

2011-aisiais rinkoje pasirodęs telefonas buvo neįperkamas nei Xiao, nei jo šeimai. Tačiau vaikinas taip norėjo telefono, kad jis susirado prekeivį organais, kuris tuo užsiėmė juodojoje rinkoje. Šis vaikiną nugabeno į nelegalią ligoninę, kurioje jam buvo pasiūlyta 3,2 tūkst. JAV dolerių. Netgi daugiau nei reikėjo telefonui. Medikai patvirtino, kad po operacijos vaikinas galės gyventi įprastą gyvenimą.

Tačiau viskas buvo visai ne taip. Kadangi nelegalioje ligoninėje įrankiai nebuvo gerai steriziluoti, į Xiao organizmą įsimetė infekcija. Nors po operacijos vaikinas kurį laiką blogai jautėsi, jis nesirįžo nieko sakyti tėvams. Ir tik kai situacija pasidarė visiškai bloga, jis papasakojo ką iškrėtė. Deja, tuo metu infekcija jau buvo išplitusi ir į vienintelį kūne likusį inkstą, kuris buvo pažeistas nepataisomai. Nuo to laiko Xiao dienas leidžia lovoje, prikaustytas prie dializės aparato, kuris palaiko jį gyvą.

Ir nors šeima vėliau prisiteisė iš ligoninės 320 tūkst. dolerių, vaikino sveikatos tai jau nebepataisys. Be to, niekas taip ir nežino, ar Xiao spėjo nuspirkti savo išsvajotą „iPhone 4“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

 1. Dr. Patricia Marie parašė:

  Norite įsigyti inkstą, kūno organus ar norite parduoti savo
  inkstai ar kūno organai? Ieškote galimybės parduoti
  savo inkstą už pinigus dėl finansinio sutrikimo ir nežinote, ką daryti, susisiekite su mumis šiandien ir mes pasiūlysime jums gerą pinigų sumą 500 000 USD už jūsų inkstus. Mano vardas yra gydytoja Patricia Marie, aš esu MAX SVEIKATOS PRIEŽIŪROS neurologė Mūsų ligoninė specializuojasi inkstų chirurgijoje, taip pat užsiimame inkstų pirkimu ir transplantacija su gyvu ir atitinkamu donoru. Esame įsikūrę Indijoje, JAV, Malaizijoje, Singapūre. Japonija.

  Prašome pranešti mums, jei jus domina parduoti ar pirkti inkstus arba
  Nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu.

  paštas: patriciamariemooremariemoore@gmail.com

  Geriausi linkėjimai
  VYRIAUSIAS MEDICINOS DIREKTORIAUS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *