Kunigas rengia viskio degustaciją, kad į bažnyčią pritrauktų daugiau vyrų

53-ejų metų kunigas Thomas Eshenbacher iš Hamelburgo Bavarijoje, ilgai ieškojo būdo, kaip geriau užmegzti pokalbį apie Dievą su vyriškos lyties atstovais. Su moterimis viskas kur kas paprasčiau – užtenka suorganizuoti Biblijos skaitymo vakarą ir salė prisipildo nuolatinėmis lankytojomis. Tad kunigui, dideliam škotiško viskio mėgėjui, šovė mintis – jis suorganizavo viskio degustacijos vakarą, kurio metu per pertraukas bus diskutuojama apie Dievą. Neįtikėtina, tačiau visos 30 vietų į šį vakarą buvo kaip mat rezervuotos.

Anot kunigo, vakaronės metu, kuri vyks 3 valandas, bus degustuojami 5 skirtingi viskiai. 4 iš jų bus degustuojami diskutuojant apie gėrimą, o penktasis – visiškoje tyloje, leidžiant vyrams pasinerti į apmąstymus. Pertraukų metu bus skaitoma Biblija ir diskutojama apie religiją. Anot Thomaso, jis niekam nepirš religijos, tiesiog nori, kad vyrai trumpam nustotų skubėję ir pasinerų į save: „Mūsų laikas toks užimtas. Mes viską norime pabaigti per 8 valandas. Tačiau viskiui reikia bent 10-ies metų, kad jis būtų geras. Tokia ir yra mano žinute.“ – teigė kunigas.

Įdomu tai, kad Bavarijoje nebuvo daug pasipiktinusių žmonių dėl to, kad bažnyčioje bus degustuojamas viskis. Daugiau pasipiktinimo sulaukė faktas, kad kviečiami tik vyrai.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *