Gaisrininkai su nerimu laukia filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ premjeros

gaisrininkai

Nors pasaulinė filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ premjera numatyta tik rytoj (vasario 13d.), tačiau Didžiosios Britanijos ir, ko gero, daugumos kitų šalių gaisrininkai jau suka galvas kaip reikės susitvarkyti su netrukus smarkiai išaugsiančiu iškvietimų skaičiumi.

Pasirodo, nuo tada, kai 2011-aisiais EL James išleido pirmąją serijos knygą, kasmet vis daugėja nelaimių užsiiminėjant seksu. Vien pernai metais Londono gaisrininkams teko vykti į beveik pusę tūkstančio iškvietimų, kurių metu iš antrankių gniaužtų teko vaduoti įsimylėjelius ir ne tik. Kartais tie iškvietimai būdavo išties gėdingi, mat įvairiose kūno vietose įstrigdavo visai meilės žaidimams nepritaikyti objektai.

Sutapimas tai ar ne, tačiau didėjant EL James išleidžiamų knygų kiekiui daugėja ir darbo gaisrininkams. Baisu ir pagalvoti, ko prisifantazuos porelės pamačiusios filmą.

Įdomu tai, kad Londono gaisrininkai norėdami pamokyti įsimylėjelius, nusprendė viešinti gėdingiausias istorijas savo „Twitter“ paskyroje. Štai, kad ir šią, apie tai, kaip 2 žiedus ant savo pasididžiavimo užsimovęs vyriškis jų negalėjo nusimauti 3 dienas.


Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *