Kai juodai nesiseka: kinas jau trečią kartą iš eilės karantinuojamas, nors yra visiškai sveikas

Nelaimėlis iš Kinijos pastarąją savaitę tapo tikra įžimybe savo šalyje, kai jo absurdiška istorija ėmė plisti Kinijos žiniasklaidoje. Dėl netikėtai susiklosčiusių aplinkybių vyras beveik pusšimtį dienų buvo priverstas karantinuotis namuose, nors buvo visiškai sveikas. Žiniasklaida šią istoriją praminė prekybininkų šūkiu: „Pirk vieną, dar du gauk nemokamai“.

Vyras, vardu Xiong, į savo miestą Jining iš kelionės po Filipinus grįžo vasario 6 dieną. Tądien dar nebuvo nurodymo grįžusiems keliautojams karantinuotis, tačiau vasario 8 dieną vyriausybė išleido tokį įsaką ir Xiong buvo priverstas 14 dienų karantinuotis namuose. Po dviejų savaičių vyras jau apsidžiaugė pagaliau grįžusia laisve ir nusprendė išeiti pasivaikščioti. Tačiau… vos žengus į lauką pro duris link vyro ėmė artėti kaimynas, kuris buvo kątik grįžęs iš Pietų Korėjas. Kaimyną namo vedė sveikatos tarnybos kontrolierius, kuris įsakė Xiong karantinuotis kartu dar 14-ai dienų.

Ateinančios dvi savaitės buvo beprotiškos. Vyras prisipažino tiesiog gulėjęs ant grindų ir nieko neveikęs. Bet ir šios dienos pamažu praėjo ir jau kai Xiong praktiškai užuodė gryną orą, iš Singapūro grįžo jo brolis ir spėkit kuo tai baigėsi? Taip, dar 14 dienų karantinu

Taigi, tik po bevik 50 dienų Xiong pagaliau galėjo džiaugtis laisve ir pasidalinti savo istorija su Kinija.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *