Moteris jau 14 metų pragyvenimui užsidirba turėdama tobulos formos užpakalį

tobulas-uzpakalis

Jei parduotuvėje matuodamasi džinsus kada nors esate pagalvojusi „Kam jie gali tikti?“, turime jums atsakymą. Beveik visos didžiausių džinsų gamintojų kelnės pasiūtos taip, kad tobulai tiktų vienai moteriai – 34-erių Natašai Wagner, kuri dar vadinama tobulo užpakalio savininke. Būtent pagal jos sėdmenų formą džinsus modeliuoja „Gap“, „Lucky Brand“, „Old Navy“, „Paige“, „Vince“, „Levi‘s“ ir daugybė kitų gamintojų. Sunku tuo patikėti, tačiau pagal Natašos užpakalį visame pasaulyje džinsai gaminami jau 14 metų.

tobulas-uzpakalis3

Pasak džinsų dizaineriams vadovaujančios Jeniffer De Clark, Natašos kūno linijos yra kaip tobulos vidutinės moters – nei per lieknos, nei per stambios. „Natašos išlinkimai yra tobulose vietose. Jos kūno proporcijos leidžia mums sukurti universalius džinsus, kurie tinka skirtingų formų moterims. Ji tobulas 28-as dydis!“, – teigė Jeniffer.

Pati Nataša sakosi niekada net nesvajojusi apie modelio darbą. Studijuodama aukštojoje mokykloje ji kartą nuvyko į vieną modelių atranką, tačiau vėliau apie ją visiškai pamiršo, nes pusę metų nesulaukė jokių žinių iš jos organizatorių, kol galiausiai su ja susisiekė vienas džinsų gamintojas ir pareiškė, kad būtent tokių matmenų modelio jie ir ieško.

tobulas-uzpakalis2

Tiesa, nors Natašos darbas atrodo esantis labai lengvas, viskas, ką jai reikia daryti – tai išlaikyti tas pačias kūno proporcijas, tačiau ji pripažįsta, kad atrodyti 34-erių taip pat, kaip atrodei 20-ies, nėra lengva. Moteris laikosi specialios dietos ir reguliariai lankosi sporto salėje.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *