Faktų mišrainė [4 dalis]

2014-03-Facts-Wallpaper-HD

Serialo „Draugai“ žvaigždės trečiame sezone už vieną seriją gaudavo po 75 tūkst. dolerių, ketvirtame – po 85 tūkst. dolerių, penktame – po 100 tūkst. dolerių, šeštame – po 125 tūkst. dolerių, septintame ir aštuntame – po 750 tūkst. dolerių, na o devintame ir dešimtame – po 1 milijoną dolerių.

„Victoria Secret“ kompaniją 1970-aisiais įkūrė vyras, kuris niekaip negalėjo išrinkti apatinių savo žmonai. Deja, bet aplinkinių vyriškis buvo laikomas iškrypėliu ir kompanija vos nebankrutavo, kol valdžios į savo rankas neperėmė moteris.

Tarybų Sąjungos maršalas Georgijus Žukovas labai mėgo „Coca-Cola“ gėrimą, tačiau jo gėrimas viešai jam asocijavosi su imperialistinės Amerikos garbinimu. Taigi, Georgijus pasamdė chemiką, kad šis „Coca-Cola“ gėrimą paverstų bespalviu ir žmonės manytų, kad maršalas gurkšnoja degtinę.

Jei visą visatos istoriją įspraustume į metų rėmus, tai paukščių takas susiformuotų gegužės 15-ą, pirmosios gyvos būtybės atsirastų rugsėjo 21-ą, o dinozaurai išnyktų gruodžio 30-ą dieną. Tuo tarpu šiuolaikiniai žmonės atsirastų gruodžio 31-ąją 23 valandą 52 minutės, o Kolumbas Ameriką atrastų prieš pat vidurnaktį – 23 valandą 59 minutės ir 58 sekundės.

Kai 1840-aisiais buvo išrasti pirmieji anestetikai, kai kurie pacientai tai vadino „bereikalinga prabanga“.

1964-aisiais Švedijos žurnalistas surengė parodą, kurioje demonstravo eilinės beždžionės nutapytus paveikslus. Žinoma, meno kritikai nežinojo, kad paveikslai tapyti ne žmogaus, o autorius buvo įvardintas kaip Pierre Brassau. Visų nuostabai, kritikai išgyrė paveikslus taip, lyg šie būtų tikri šedevrai.

Kazachstane „Teletabių“ šou buvo uždraustas prezidento paliepimu. Anot jo, Tinkis Vinkis buvo seksualinis iškrypėlis.

Nuo voro įkandimo Australijoje niekas nemirė nuo 1979-ųjų. Visos mirtys, susijusios su vorais, nuo to laiko yra dėl išgąsčio. Pavyzdžiui sukeltos avarijos, kai voras pamatomas automobilyje.

Po antrojo pasaulinio karo rusai taip užšventė, kad visoje Maskvoje baigėsi degtinė.

Kai 1993-iaisiais karinis naikintuvas praskrido virš Stokholmo zoologijos sodo, net 23 čia augę mažyliai buvo suėsti savo motinų. Netgi reta Sibiro tigrė išsigandusi suėdė savo tigriuką.

Trečioji faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 1 lapkričio, 2015

    […] Ketvirtoji faktų mišrainės dalis […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *