Faktų mišrainė [4 dalis]

2014-03-Facts-Wallpaper-HD

Serialo „Draugai“ žvaigždės trečiame sezone už vieną seriją gaudavo po 75 tūkst. dolerių, ketvirtame – po 85 tūkst. dolerių, penktame – po 100 tūkst. dolerių, šeštame – po 125 tūkst. dolerių, septintame ir aštuntame – po 750 tūkst. dolerių, na o devintame ir dešimtame – po 1 milijoną dolerių.

„Victoria Secret“ kompaniją 1970-aisiais įkūrė vyras, kuris niekaip negalėjo išrinkti apatinių savo žmonai. Deja, bet aplinkinių vyriškis buvo laikomas iškrypėliu ir kompanija vos nebankrutavo, kol valdžios į savo rankas neperėmė moteris.

Tarybų Sąjungos maršalas Georgijus Žukovas labai mėgo „Coca-Cola“ gėrimą, tačiau jo gėrimas viešai jam asocijavosi su imperialistinės Amerikos garbinimu. Taigi, Georgijus pasamdė chemiką, kad šis „Coca-Cola“ gėrimą paverstų bespalviu ir žmonės manytų, kad maršalas gurkšnoja degtinę.

Jei visą visatos istoriją įspraustume į metų rėmus, tai paukščių takas susiformuotų gegužės 15-ą, pirmosios gyvos būtybės atsirastų rugsėjo 21-ą, o dinozaurai išnyktų gruodžio 30-ą dieną. Tuo tarpu šiuolaikiniai žmonės atsirastų gruodžio 31-ąją 23 valandą 52 minutės, o Kolumbas Ameriką atrastų prieš pat vidurnaktį – 23 valandą 59 minutės ir 58 sekundės.

Kai 1840-aisiais buvo išrasti pirmieji anestetikai, kai kurie pacientai tai vadino „bereikalinga prabanga“.

1964-aisiais Švedijos žurnalistas surengė parodą, kurioje demonstravo eilinės beždžionės nutapytus paveikslus. Žinoma, meno kritikai nežinojo, kad paveikslai tapyti ne žmogaus, o autorius buvo įvardintas kaip Pierre Brassau. Visų nuostabai, kritikai išgyrė paveikslus taip, lyg šie būtų tikri šedevrai.

Kazachstane „Teletabių“ šou buvo uždraustas prezidento paliepimu. Anot jo, Tinkis Vinkis buvo seksualinis iškrypėlis.

Nuo voro įkandimo Australijoje niekas nemirė nuo 1979-ųjų. Visos mirtys, susijusios su vorais, nuo to laiko yra dėl išgąsčio. Pavyzdžiui sukeltos avarijos, kai voras pamatomas automobilyje.

Po antrojo pasaulinio karo rusai taip užšventė, kad visoje Maskvoje baigėsi degtinė.

Kai 1993-iaisiais karinis naikintuvas praskrido virš Stokholmo zoologijos sodo, net 23 čia augę mažyliai buvo suėsti savo motinų. Netgi reta Sibiro tigrė išsigandusi suėdė savo tigriuką.

Trečioji faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 1 lapkričio, 2015

    […] Ketvirtoji faktų mišrainės dalis […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai