Faktai apie garsenybes

Katy Perry turi nedidelę kitų žvaigždžių plaukų kolekciją. Jos kolekcijoje yra tokių žvaigždžių kaip Miley Cyrus ar Taylor Swift plaukų sruogos.

Paris Hilton taip myli savo šunis, kad jie netgi turi nuosavą 300 kvadratinių metrų dydžio vilą su oro kondicionieriais ir dizainerių kurtais baldais.

Tom Hanks kolekcionuoja rašymo mašinėles ir jų turi daugiau nei 100.

Nicole Kidman nuo vaikystės turi baimę drugeliams.

Morgano Freemano talentas aktorystei buvo atrastas po to, kai šis už bausmę, jog erzino savo klasiokę, buvo paskirtas į dramos burelį.

2010-aisiais aktorė Sandra Bullock „Auksinės avietės“ (apdovanojimai, kurių metu „apdvanojami“ blogiausi aktoriai ir filmai) apdovanojimų metu atsiėmė blogiausios aktorės statulėlę už vaidmenį filme „Viskas apie Styvą“, o jau kitą vakarą atsiėmė geriausios aktorės Oskaro statulėlę už vaidmenį filme „Nematoma pusė“.

Harry Styles turi trečią spenelį.

Bill Murray kartą vairavo taksi automobilį kol taksistas ant galinės sėdynės grojo saksofonu. Taip nutiko, kai taksistas pasiskundė, kad visai neturi laiko praktikuotis savo svajonei – tapti saksofonininku, kadangi dirba po 14 valandų per parą. Taigi Murray pasiūlė apsikeisti sėdynėmis ir vairavo tol, kol taksi vairuotojas praktikavosi groti.

Neturėdamas pinigų pragyvenimui Silvesteris Stalonė pardavė savo šunį Butkų už 50 JAV dolerių. Vėliau, išgarsėjęs dėl vaidmens filme apie Rokį, jis galėjo sau leisti išsipirkti šunį. Tik šįkart jau už 3000 dolerių.

Draugų žvaigždė Matthew Perry neturi savo dešinės rankos viduriniojo piršto galiuko. Jis jo neteko būdamas vos trejų, kai prisivėrė pirštą durimis.

Will Smith už smūgį Chris Rock Oskarų ceremonijos metu dabar 10-čiai metų uždrausta lankytis Oskarų apdovanojimų renginiuose.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *