Kraują stingdantys faktai

Čiužinio svoris per 10 aktyvaus naudojimo metų padidėja dvigubai. Pagrinde dėl jame gyvenančių dulkių erkučių ir jų paliekamų ekskrementų.

Šiuo metu daugiau nei 500 negyvų kūnų pasaulyje yra užšaldyti ir laukia pažangesnių technologijų ateityje, kad juos būtų galima prikelti iš naujo.

Vienas iš nuteistųjų mirties bausme, kuris gyvas ištvėrė pirmąją sesiją elektros kėdėje, teigė, kad mirties skonis yra kaip riešutų sviesto.

Šventosios Romos imperatorius Rudolfas II savo pilyje laikė liūtą ir tigrą bei šiems leido laisvai vaikščioti po visą pilį nepaisant netgi to, kad šie sužalojo bei nužudė ne vieną rūmų darbuotoją.

2007 metais moteris numirė per tris valandas išgėrusi galoną (~4 litrus) vandens. Tai ji darė, kad laimėtų žaidimų kompiuterį Wii.

Iki 1980-ųjų kai kurie gydytojai vis dar tikėjo, kad kūdikiai nejaučia skausmo, todėl skausmingas procedūras ir netgi operacijas jiems atlikdavo be jokių nuskausminamųjų.

Šansas, kad kuriais nors metais mirsite būtent savo gimimo dieną, yra 6,7%. Šansas mirti per savo paties gimtadienį yra didžiausias lyginant su bet kuria kita diena metuose.

Išsiveržus Vezuvijaus ugnikalniui visi Pompėjos miesto gyventojai nuo dulkių ir nuodingų dujų žuvo vos per kelias minutes. Manoma, kad po 15 minučių nuo išsiveržimo jau buvo žuvę 2 tūkstančiai gyventojų. Dauguma jų ko gero nė nesuprato kas vyksta.

Statistinio žmogaus pelenai po kremacijos sveria maždaug 4 kilogramus.

Kas 2-3 savaites mes netenkame viršutinio savo odos sluoksnio, kurį pakeičia nauja oda.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *