Faktų mišrainė [55 dalis]

37% apklaustų amerikiečių sutiktų būti kvaili, bet laimingi. 35% apklaustųjų sutiktų būti protingi, bet nuolat liūdni.

Keikimasis, kai tau skauda, gali pakelti skausmo tolerancijos lygi iki 33%.

Olimpiniame aukso medalyje aukso yra vos 1%. Didžioji dalis medalio yra iš sidarbo. Jei būtų visas auksinis, medalis kainuotų virš 20 tūkst. eurų, bet kadangi aukso yra vos procentas, jo savikaina yra apie 500 eurų.

Tobula atostogų trukmė – 8 dienos. Anot Tampere universiteto mokslininkų tiek reikia, kad žmogus pilnai atsipalaiduotų ir pailsėtų. Po 11 atostogų dienos pozityvios emocijos ima smarkiai silpti ir žmogus ima pavargti nuo atostogų.

„M“ raidės „M&M’s“ saldainių pavadinime reiškia Mars and Murrie – du vyrus, kurie juos sukūrė.

Prieš Tomui Edisonui išrandant elektros lemputę 1879-aisiais, žmonės per parą miegodavo po 10 valandų.

1999 metais padavėja iš JAV, vardu Tonda Lynn Dickerson, kaip arbatpinigius gavo loterijos bilietą. Bilietas buvo laimingas ir ji laimėjo 10 milijonų JAV dolerių. Tačiau tai tik buvo artėjančių problemų pradžia. Pirmiausia ją į teismą padavė darbdavys, kuris bandė įrodyti, kad „arbatpingiais“ turi būti pasidalinta. Bylą ji laimėjo. Tada į teismą padavė klientas, kuris jai paliko bilietą kaip arbatpinigius. Ir šią bylą ji laimėjo. Negana to, tada ją į teismą padavė JAV vidaus pajamų tarnyba, kuri teigė, kad moteris turi susimokėti mokesčius. Galiausiai jai teko atseikėti milijoną dolerių mokesčiams. Dar verta paminėti, kad kažkuriuo metu tarp teismų maratono ją bandė pagrobti jos buvusysis.

2017 metais Frankfurto policija rado 76-erių metų senolio automobilį, kuris prieš 20 metų pamiršo kur jį pastatė.

Savo gimimo diena dalinatės su dar maždaug 9 milijonais žmonių visame pasaulyje.

Patiriant stresą jūsų IQ sumažėja iki 13%.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai