Profesionalus valkata išmaldą priima ir bankiniu pavedimu

ismaldos-prasytojas

Damieną Prestoną ko gero drąsiai būtų galima pavadinti išmaniuoju valkata. Jis ne tik socialiniuose tinkluose savo paskyras nuolat papildo naujomis asmenukėmis, bet ir su savimi nešiojasi banko kortelių skaitytuvą, kad išmaldą galėtų priimti tiesiai į savo banko sąskaitą.

Kiekvieną trečiadienį 37-erių vyras, kuris šiaip gyvena už 300 svarų sterlingų nuomojamame bute, keliauja iš Prestono miesto į Londoną, kuriame jis apsimeta benamiu ir prašo iš turistų išmaldos. Jis tiesiog prieina prie potencialių aukotojų ir apeliuoja į jų dosnumą. Na, o jei jie pradeda teisintis, kad neturi grynųjų pinigų, tuomet Damienas išsitraukia banko kortelių skaitytuvą.

Vienas žurnalistų kalbintas Damieno draugas atskleidė, kad tokiu būdu šis vyras kas mėnesį užsidirba ne vieną ir ne du tūkstančius svarų sterlingų. Vienais metais taip “uždarbiaudamas” jis netgi galėjo sau leisti 5 ar 6 kartus išvykti atostogauti. Damieno “Facebook” profilyje galima matyti, kad jis lankėsi tokiuose miestuose kaip Paryžius ir Ibiza.

Akimirkos iš kelionių

Akimirkos iš kelionių

Kalbintas draugas papasakojo, kad didžiausius pinigus Damienas gauna būdamas tiesiog įkyriu – “Jis lankosi brangiuose Londono baruose bei restoranuose ir jei mato, kad ten vyksta vakarėlis, tiesiog prasibrauna iki jo organizatoriaus ir gausybės fotografų akivaizdoje paprašo išmaldos. Dažniausiai įžimybėms, nenorinčioms susigadinti reitingų, nelieka nieko kito, kaip tik paaukoti apvalią sumelę.” Šiuo pasakojimu galima nė neabejoti, mat internete nesunku rasti nuotraukų, kuriose šis “benamis” prašo pinigų iš tokių žvaigždžių kaip Simon Cowell ar Sharon Osbourne.

Pats Damienas neneigia, kad gyvenimui užsidirba prašydamas išmaldos, tačiau teigia taip besielgiantis tik dėl to, kad reikia išlaikyti butą, o pastovaus darbo rasti nepavyksta. Beje, kelionės po užsienio šalis anot jo irgi buvo skirtos darbo paieškoms. Panašu, kad iš jo geras politikas išeitų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *