Profesionalus valkata išmaldą priima ir bankiniu pavedimu

ismaldos-prasytojas

Damieną Prestoną ko gero drąsiai būtų galima pavadinti išmaniuoju valkata. Jis ne tik socialiniuose tinkluose savo paskyras nuolat papildo naujomis asmenukėmis, bet ir su savimi nešiojasi banko kortelių skaitytuvą, kad išmaldą galėtų priimti tiesiai į savo banko sąskaitą.

Kiekvieną trečiadienį 37-erių vyras, kuris šiaip gyvena už 300 svarų sterlingų nuomojamame bute, keliauja iš Prestono miesto į Londoną, kuriame jis apsimeta benamiu ir prašo iš turistų išmaldos. Jis tiesiog prieina prie potencialių aukotojų ir apeliuoja į jų dosnumą. Na, o jei jie pradeda teisintis, kad neturi grynųjų pinigų, tuomet Damienas išsitraukia banko kortelių skaitytuvą.

Vienas žurnalistų kalbintas Damieno draugas atskleidė, kad tokiu būdu šis vyras kas mėnesį užsidirba ne vieną ir ne du tūkstančius svarų sterlingų. Vienais metais taip “uždarbiaudamas” jis netgi galėjo sau leisti 5 ar 6 kartus išvykti atostogauti. Damieno “Facebook” profilyje galima matyti, kad jis lankėsi tokiuose miestuose kaip Paryžius ir Ibiza.

Akimirkos iš kelionių

Akimirkos iš kelionių

Kalbintas draugas papasakojo, kad didžiausius pinigus Damienas gauna būdamas tiesiog įkyriu – “Jis lankosi brangiuose Londono baruose bei restoranuose ir jei mato, kad ten vyksta vakarėlis, tiesiog prasibrauna iki jo organizatoriaus ir gausybės fotografų akivaizdoje paprašo išmaldos. Dažniausiai įžimybėms, nenorinčioms susigadinti reitingų, nelieka nieko kito, kaip tik paaukoti apvalią sumelę.” Šiuo pasakojimu galima nė neabejoti, mat internete nesunku rasti nuotraukų, kuriose šis “benamis” prašo pinigų iš tokių žvaigždžių kaip Simon Cowell ar Sharon Osbourne.

Pats Damienas neneigia, kad gyvenimui užsidirba prašydamas išmaldos, tačiau teigia taip besielgiantis tik dėl to, kad reikia išlaikyti butą, o pastovaus darbo rasti nepavyksta. Beje, kelionės po užsienio šalis anot jo irgi buvo skirtos darbo paieškoms. Panašu, kad iš jo geras politikas išeitų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai