Ruso bute iš čiaupo teka alus

alus iš čiaupo, pigus alus

Ne, tai ne kokios nors pasakos vyrams pavadinimas, tai tikra istorija. Ilgus metus Andrėjaus Eremeevo puoselėta svajonė pagaliau išsipildė – Čeliabinske gyvenančio vyro virtuvėje iš čiaupo teka tikrų tikriausias alus.

Beprotiška idėja vyrui pirmiausia šovė kaip juokelis gurkšnojant alų su draugais. Tačiau vėliau, kai Andrėjus sužinojo, kad aukštu žemiau planuoja įsikurti gyvo alaus parduotuvė, idėją jis pradėjo realizuoti. Pirmiausia jis kreipėsi į parduotuvės savininkus ir pasiūlė jiems sujungti jo butą su parduotuve paprasčiausiu vamzdžiu ir siurbliuku, bei tiekti alų tiesiai šiam į virtuvę. Žinoma, parduotuvės savininkas pirmiausia gardžiai nusijuokė, tačiau vėliau priėmė pasiūlymą, jei tik vyras gaus visus reikiamus leidimus.

Būtent čia ir buvo sunkioji plano dalis. Pasirodo, Andrėjus yra pirmas žmogus Rusijoje, užsimanęs nuosavos alaus tiekimo sistemos į butą. Tad jam teko praminti galybės institucijų slenksčių, kol gavo visus leidimus per virtuvės sieną atsivesti alaus žarną.

Dabar Andrėjaus virtuvėje esantis čiaupas paprasčiausiai sujungtas su aukštu žemiau esančioje parduotuvėje stovinčia jo mėgstamo alaus statine. Tad vyras kada tik panorėjęs gali prileisti sau ir draugams po pilną bokalą šalto alaus. Tiesa, jis nepanoro atskleisti kiek toks malonumasj am kainavo, bet patvirtino, kad projektas buvo vertas kiekvieno į jį investuoto cento.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *