Vaikinas 94 valandas be perstojo žiūrėjo televizorių ir pagerino pasaulio rekordą

rekordas, televizoriaus žiūrėjimas

Ar kada teko taip susižavėti serialu, kad per dieną peržiūrėtumėte visą sezoną? Jei taip, tai ko gero žinote kokia nemaloni savijauta užklumpa visą dieną pražiūrėjus televizorių. Na, o 25-erių Alejandro Fragoso neatsitraukdamas nuo televizoriaus peržiūrėjo ne vieną sezoną, o visas, net 4 serialų, serijas ir pagerino pasaulio rekordą.

Rekordo siekimą kartu su dar keliais televizoriaus žiūrėtojais vaikinas pradėjo Brukline (JAV), tačiau jo oponentai greitai pasidavė ir Alejandro liko kovoti vienas prieš 92 valandų nepaliaujamo televizoriaus žiūrėjimo rekordą. Įdomu tai, kad šis buvo pasiektas vos prieš mėnesį Austrijoje. Vaikinas per beveik 4 paras nesudėdamas nė bluosto peržiūrėjo tokius serialus kaip „Game of Thrones“, „Curb Your Enthusiasm“, „Battlestar Galactica“ ir „Bob’s Burgers“. Praleidęs prie televizoriaus 94 valandas Alejandro galiausiai pasidavė, bet to pilnai pakako, kad būtų užfiksuotas naujas Gineso rekordas.

Po rekordo užfiksavimo Alejandro būklę tikrinęs medikas pripažino, kad ilgesnis sėdėjimas prie televizoriaus galėjo palikti negrįžtamų padarinių. Vaikino širdies ritmas buvo gerokai padažnėjęs, jam prasidėjo haliucinacijos, o akys pervargo nuo pastovaus žiūrėjimo į ekraną.

Ko gero tai vienas iš tų rekordų, kurių geriau nebandyti pakartoti namie. 2014-aisiais pasaulio futbolo čempionato metu Kinijoje netgi buvo užfiksuotos kelios mirtys žiūrint televizorių. Dėl laiko juostų skirtumo kai kurie futbolo entuziastai kiauras naktis leido žiūrėdami rungtynes, o dienomis dirbo įprastus darbus. Keli išsekę žmonės patyrė širdies smūgius ir numirė.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *