Faktų mišrainė [81 dalis]

Kartu sudėjus, žmonės žemėje „Call of Duty“ žaidimą žaidė daugiau nei 25 milijardus valandų (beveik 3 milijonus metų). O tai reiškia, kad vieną žaidimą žaisdami žmonės praleido daugiau laiko, nei visa žmonių rasė egzistuoja.

„Domino’s“ picerijų tinklo logotipas turi tris taškus and Domino kaladėlės todėl, kad iš pradžių buvo atidaryti 3 šio tinklo restoranai. Vėliau, atidarant vis naują restoraną planuota pridėti po taškelį, tačiau šios idėjos teko atsisakyti, mat restoranų tinklas ėmė plėstis žaibišku greičiu.

Šiaurės Korėjoje dabar ne 2023-ieji, o 111-ieji. Taip yra todėl, kad šalies kalendorius paremtas pirmojo lyderio Kim Il-Sung gimimo diena.

Skaičiuojama, kad sukurti „GTA VI“ žaidimą kainuos maždaug 2 milijardus JAV dolerių, tad tai bus brangiausias žaidimas istorijoje.

Žaisdami žaidimą „Akmuo (arba šulinys), popierius, žirklės“, pirmiausia rodykite popierių, kadangi statistiškai daugiausiai žmonių žaidimą pradeda su akmeniu (šuliniu).

3:44 yra populiariausias laikas atsitiktiniam prabudimui nakties metu.

Apklausus 5000 vaikų apie jų socialinį gyvenimą ir kompiuterinius žaidimus, paaiškėjo, kad vaikai, reguliariai žaidžiantys kompiuterinius žaidimus jaučiasi labiau patenkinti savo gyvenimais, yra mažiau hiperaktyvūs ir turi mažiau emocinių sutrikimų,

„Pandoros skrynia“ iš tiesų turėjo būti „Pandoros stiklainis“. Vertimo klaida, padaryta prieš 500 metų, gyva iki šiol.

„Listerine“ burnos skalavimo skystis kadaise buvo parduodamas kaip vaistas nuo lytiškai plintančios gonorėjos.

IKEA pavadinimas šifruojasi kaip „Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd“, kas pažodžiui reiškia įkūrėjo vardą, pavardę, ūkį, kuriame jis užaugos, ir gimtąjį miestą.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *