Į savo vestuves nuotaka atvažiavo karste

nuotaka-karste

Ir štai atvyksta nuotaka – balta kaip gulbė, švytinti ir… gulinti karste. Būtent taip į savo vestuves atvyko 58-erių Jenny Buckleff.

Jenny, kuri anksčiau dirbo laidojimo namuose balzamuotoja, teigė norėjusi padaryti kažką kitaip, nei daro visos nuotakos. Panašu, kad jai pavyko. Priekaba su jos karstu buvo atvežta motociklu beveik prie pat altoriaus. „Užuot į karietą pakinkiusi žirgus, aš norėjau atvažiuoti karste, kurį temptų mano sesuo“, – teigė jaunoji.

karstas-priekaba

Įdomu tai, kad Jenny nėra gotė ar kokios nors sektos narė. Į darbą ji kasdien vaikšto vilkėdama santūrų kostiumėlį. Velnių priėdęs Buckleff‘ų šeimoje yra jos brolis, kuris ir turėjo nusipirkęs karstą, kuriame buvo vežama nuotaka.  Jenny brolio kūną puošia daugybė tatuiruočių, o jo namuose galima rasti ne vieną kaukolę ar skeletą. Įprastai jis karstą pasiimdavo su savimi keliaudamas, būtent jame su žmona jis ir miegodavo naktimis.

jaunavedziai

Pamatę karste vežamą nuotaką dauguma vestuvių svečių liko šokiruoti. Vos keli žmonės žinojo apie šią jaunosios avantiūrą, tarp jų buvo ir būsimas Jenny vyras Chrisas. Jaunavedžių susipažinimo istorija irgi verta atskiro pasakojimo. Jiedu susipažino prieš pusę metų viename bare ir išsiskiriant Chrisas davė naujajai draugei savo telefono numerį, tačiau tą vakarą jis buvo toks girtas, kad sumaišė numerius, tad vėliau beveik 5 savaites kasdien lankėsi bare, kol į jį vėl užsuko Jenny.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *