Nauja šunų šukuosenų mada – kvadratinės galvos

suo-su-kvadratine-galva

Kol daugybė lietuvių vis dar įsivaizduoja šunį kaip namų šeimininką, kuris privalo dienas leisti prirakintas prie grandinės ir nesirūpinti savo išvaizda, Taivane šunų stilistai tiesiog neriasi iš kailio bandydami pasiūlyti kažką naujo, nes jau vien apkirptas ir šunų rūbais aprengtas keturkojis čia jau nieko nebestebina.

sunu-sukuosenos

Kvadratinės šunų šukuosenos – naujausias mados klyksmas šioje Azijos šalyje. Norinčiųjų taip papuošti savo šunelį – tiek daug, kad šunų stilistai net neturi laiko atsikvėpti. „Žmonės visą laiką suko galvas kaip dar labiau išskirti savo augintinį iš šunų masės gatvėje, vieną dieną klientas atėjo ir paprašė apkirpti jo šunelį taip, kad galva atrodytų esanti kvadratinė. Mes tai padarėme, šeimininkas pasidalino nuotraukomis internete ir tada prasidėjo visas šis pamišimas“, – pasakojo šunų stilistas Tain Yeh. Jo teigimu, dabar į salonus plūsta tūkstančiai šunų šeimininkų ir prašo jų keturkojų draugų galvas padaryti ne tik kvadratines, bet ir visiškai apvalias.

suo-su-apvalia-galva

Stilistas pripažino, kad tokias šukuosenas galima padaryti ne visiems šunims. Kailis turi būti gana ilgas ir tankus, kad gautųsi simetriška forma.

procesas

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *