Rekordai, kuriuos galite bandyti pagerinti savo miegamajame [N-18]

sekso-rekordai

Toliausiai nuskriejusios sėklos rekordas priklauso Horstui Schultzui. Jo sėkla nuskriejo 579 centimetrus. Taip pat jam priklauso ir dar pora rekordų – aukščiausiai „iššovusi“ sėkla (375,92 centimetrai) ir didžiausias sėklos išvystytas greitis – 69 km/h.

22-ejus metus daktaras Williamas Hartmanas ir daktarė Marilyn Fithian tyrė vyrų ir moterų orgazmus ir per šiuos ilgus metus jiems pavyko tapti daugiausiai patirtų orgazmų per valandą liudininkais. Geriausias moters rezultatas – 134 orgazmai per valandą, vyro – vos 16.

Mo Ka Wang iš Honkongo tituluojamas kaip stipriausio penio savininkas. Su savo pasididžiavimu 1995-aisiais jis iškėlė 113 kilogramų svorį.

Stipriausios vaginos titulas priklauso Tatiata Kozhevnikova. 42-ejų rusė su savo vagina sugebėjo pakelti 14 kilogramų svorį.

1966-aisiais „Masters and Johnson“ studija užfiksavo ilgiausiai trukusį moters orgazmą – 43 sekundės.

Michelle Monahan 1991-aisiais pasiekė rekordą, kuriuo ko gero ne itin didžiuojasi. Tąkart iš jos skrandžio medikai išpumpavo 0,8 litro vyrų sėklos.

Maoni Vi iš Pietų Afrikos priklauso ilgiausių tarpkojo plaukų rekordas. Jie pas moterį yra net 71 centimetro ilgio. Beje, jos pažastų plaukų ilgis – 81 centimetras.

Daugiausiai sekso partnerių per vieną dieną 2004-aisiais turėjo filmų suaugusiems aktorė Lisa Sparxxx. Tąkart ji pasilinksmino net su 919 partnerių.

Ilgiausia vyro masturbacija truko 9 valandas ir 58 minutes. Tai 2009-aisiais pavyko pasiekti Masanobu Sato.

Ilgiausią penį per visą istoriją, kiek yra žinoma, turėjo Jonah Falcon. Jo pasididžiavimas buvo 34 centimetrų ilgio.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai