Rekordai, kuriuos galite bandyti pagerinti savo miegamajame [N-18]

sekso-rekordai

Toliausiai nuskriejusios sėklos rekordas priklauso Horstui Schultzui. Jo sėkla nuskriejo 579 centimetrus. Taip pat jam priklauso ir dar pora rekordų – aukščiausiai „iššovusi“ sėkla (375,92 centimetrai) ir didžiausias sėklos išvystytas greitis – 69 km/h.

22-ejus metus daktaras Williamas Hartmanas ir daktarė Marilyn Fithian tyrė vyrų ir moterų orgazmus ir per šiuos ilgus metus jiems pavyko tapti daugiausiai patirtų orgazmų per valandą liudininkais. Geriausias moters rezultatas – 134 orgazmai per valandą, vyro – vos 16.

Mo Ka Wang iš Honkongo tituluojamas kaip stipriausio penio savininkas. Su savo pasididžiavimu 1995-aisiais jis iškėlė 113 kilogramų svorį.

Stipriausios vaginos titulas priklauso Tatiata Kozhevnikova. 42-ejų rusė su savo vagina sugebėjo pakelti 14 kilogramų svorį.

1966-aisiais „Masters and Johnson“ studija užfiksavo ilgiausiai trukusį moters orgazmą – 43 sekundės.

Michelle Monahan 1991-aisiais pasiekė rekordą, kuriuo ko gero ne itin didžiuojasi. Tąkart iš jos skrandžio medikai išpumpavo 0,8 litro vyrų sėklos.

Maoni Vi iš Pietų Afrikos priklauso ilgiausių tarpkojo plaukų rekordas. Jie pas moterį yra net 71 centimetro ilgio. Beje, jos pažastų plaukų ilgis – 81 centimetras.

Daugiausiai sekso partnerių per vieną dieną 2004-aisiais turėjo filmų suaugusiems aktorė Lisa Sparxxx. Tąkart ji pasilinksmino net su 919 partnerių.

Ilgiausia vyro masturbacija truko 9 valandas ir 58 minutes. Tai 2009-aisiais pavyko pasiekti Masanobu Sato.

Ilgiausią penį per visą istoriją, kiek yra žinoma, turėjo Jonah Falcon. Jo pasididžiavimas buvo 34 centimetrų ilgio.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *