16 faktų apie serialą „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“

kaip-as-susipazinau-su-jusu-mama-faktai

Neilas Patrickas Harris (Barnis) gaudavo po 210 tūkst. JAV dolerių už kiekvieną seriją, kai tuo tarpu kiti pagrindiniai aktoriai gaudavo po 120 tūkst. dolerių.

Lili, Tedas ir Maršalas seriale yra vienodo amžiaus. O realiame gyvenime Lili ir Tedą vaidinantys aktoriai yra net 6 metais vyresni už Maršalo aktorių.

Viso serialo metu buvo įvykdyta 13 intervencijų.

Kaklaraištį su ančiukais Barnis dėvėjo 11-oje serijų.

Robin, kuri buvo kanadietė iki kaulų čiulpų, iš tiesų tokia yra ir realybėje.

Buvo tik 12 kartų, kai Barnis nedėvėjo kostiumo.

Tedas viso serialo metu daugiau ar mažiau susitikinėjo su 29 moterimis, kurios taip ir netapo Mama.

Lili vaidinanti aktorė Alyson Hannigan buvo atsisakiusi bučiuoti Jasoną Segelą (Maršalą), kol ši nemes rūkyti. Kurį laiką jiedu net buvo sudarę sutartį, pagal kurią už kiekvieną surūkytą cigaretę Jasonas duodavo po 10 dolerių Alyson.

Paskutinę serialo seriją tiesiogiai žiūrėjo 13,13 mln. amerikiečių.

Visos dalys, kuriose matomi ant sofos sėdintys Tedo vaikai, buvo nufilmuotas pirmajame sezone. Todėl jie visą laiką išliko to paties amžiaus.

Žiūrovų juokas, girdimas serialo metu, nėra iš anksto įrašytas. Kiekvienas epizodas po filmavimo buvo rodomas žiūrovų grupėms, o jų juokas – įrašinėjamas.

Serialo gerbėjai specialaus balsavimo metu išrinko mėgstamiausią Tedo merginą, ja tapo Viktorija (Ashley Williams). Nemėgstamiausia buvo išrinkta Zoja (Jennifer Morrison).

Kol dar nebuvo nuspręsta ar televizija pratęs sutartį su serialo kūrėjais po pirmojo sezono, buvo numatyta, kad Tedo žmona taps ta pati Viktorija.

Neilas Patrickas Harris filmavimų metu taip mėgo gerti energetinį gėrimą „Red Bull“, kad šio atstovai pasisiūlė jį aprūpinti gėrimu visam gyvenimui.

Aktorius, kuris vaidina Maršalo tėvą, įgarsina Patriką animaciniame filme „Kempiniukas Plačiakelnis“.

Epizodo, kai Tedas peršasi Robin, filmavimo metu iš tiesų įvyko piršlybos. Žiedas, kuris buvo Robin taurėje, išties priklausė vienam statistui, kuris iškart po filmavimo pasipiršo savo išrinktajai. Visa tai buvo iš anksto suplanuota su prodiuseriais.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *