78 kilogramus sveriantis pitbulis, vardu Halkas, puikiai pateisina savo vardą

pitbulis-halkas

Kai prieš 17 mėnesių Marlonas ir Lisa Grennanai iš Naujojo Hempširo įsigijo mažą pitbulį ir pavadino jį Halku, ko gero nė patys nesitikėjo, kad vieną dieną ant jo bus galima jodinėti, o išvedus šunyti pasivaikščioti visi praeiviai tiesiog ims bėgti į kitą gatvės pusę.

Pusantrų metų Halkas jau sveria 78 kilogramus, visai kaip suaugęs vyras. Už kitus šios veislės šunis jis didesnis tris kartus ir greičiausiai pagrįstai yra tituluojamas didžiausiu pitbuliu pasaulyje. Tiesa, nepaisant agresyviai atrodančio milžino, jo šeimininkai teigia, kad Halkas yra švelnaus būdo ir jų sūnui netgi leidžia ant savęs jodinėti. „Šios veislės šunys yra puikūs auklės. Žmonės nepagrįstai mano, kad vaikai ir pitbuliai yra nesuderinami dalykai. Nesvarbu kokios veislės šunį turiu, svarbu – kaip tu jį auklėji“, – teigė Halko šeimininkas. Bet vis dėlto jis pripažįsta, kad ekstremalioje situacijoje Halkas galėtų žmogų netgi užmušti arba, mažų mažiausiai, nukąsti jam ranką.

suo-halkas

Kokia šio giganto paslaptis? Šeimininkai teigia, kad stengiasi jam kasdien duoti kuo daugiau baltymų, kurie skatina raumenų augimą, o taip pat šunytis kasdien suvalgo po 4 kilogramus grynos jautienos. Marlonas ir jo žmona gyvenime verčiasi apsauginių šunų dresūra ir tiki, kad kuo didesnis šuo, tuo jis geresnis sargas yra bei pripažįsta, kad nuo mažų dienų stengėsi Halką maitinti taip, kad jo masė augtų kuo labiau.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *