Panda sėkmingai suvaidino nėštumą, kad gautų skanėstų

yuan-yuna-panda

Nėščiosios turi nemažai privilegijų: joms nereikia laukti poliklinikos eilėje, autobuse joms užleidžiama vieta atsisėsti ir netgi jei vidury nakties nėštukė užsimano „McDonalds“ mėsainio, vyras lekia į artimiausia užkandinę ir parveža mėsainį, nes juk vaikelis nori. Ir vis dėlto kai kas šiomis privilegijomis manipuliuoja. Ir tai ne žmonės, o pandos.

Taipėjaus zoologijos sodo, esančio Taivane, darbuotojai buvo apmulkinti baltai juodos meškutės. Ši suvaidino, kad yra nėščia ir gavo visą tuntą skanėstų bei geresnes patalpas gyventi. Kad panda, vardu Yuan Yuan, laukiasi, pradėta įtarti prieš daugiau nei mėnesį. Jai staiga dingo apetitas, pilvas ties gimdos vieta šiek tiek išsipūtė. Visai kaip esant tikram nėštumui.

Kadangi pandų nėštumai gana reti, nieko nelaukę zoologijos sodo prižiūrėtojai ją perkėlė į kitą patalpą su oro kondicionieriumi, visą parą trunkančia priežiūra ir neribotu kiekiu skanėstų. Pirmuosius testus, patvirtinančius arba paneigiančius pandos nėštumą, galima daryti tik po mėnesio. Ir prižiūrėtojai buvo nemaloniai nustebę, kai paaiškėjo, kad visą nėštumą meškutė tiesiog suvaidino norėdama gauti vėsų kambarį karštoms vasaros dienoms ir krūvą skanėstų.

Yuan Yuan puikiai žinojo kaip turi elgtis nėščia panda, nes yra gimdžiusi 2013-ais metais, o pastaruoju metu veterinarai ją nuolat mėgino apvaisinti. Ir vis dėlto tai jau ne pirmas atvejis, kai panda suvaidina savo nėštumą, praėjusiais metais analogiškai prižiūrėtojus apmulkino ir vieno tyrimų centro Kinijoje gyventoja – panda, vardu Ai Hin.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *