Vyras padavė į teismą savo žmoną, kurią ryte po vestuvių pirmą kartą pamatė be makiažo

Bride crying, sitting on pew in empty church

Ko gero nieko nenustebinsime pasakydami, kad moterys šiais laikais su makiažu geba išdarinėti stebuklus. Tačiau kartais tie stebuklai atsisuka prieš jas pačias. Rytą po pirmosios nakties pabudęs jaunikis neatpažino savo žmonos ir dabar iš jos bando prisiteisti solidžią sumelę.

Santuokos įžadus porelė davė Alžyre, po to atšventę jungtuves įvardintais nepanorę būti jaunavedžiai smagiai praleido pirmąją naktį. Tačiau ryte atsibudęs jaunikis šalia savęs pamatė ne vakar dieną vestą žmoną, o kažkokią nepažįstamą moterį, kurią jis netgi palaikė vagimi.

Šokiruotas kardinalių žmonos išvaizdos pokyčių vyras kaip mat pareikalavo skyrybų ir padavė žmoną į teismą teigdamas, kad per ją jaunikis patyrė „psichologinius išgyvenimas“, kuriuos įvertino kiek daugiau nei 18 tūkst. eurų.

„Jis sakė, kad mergina atrodė labai gražiai ir patraukliai prieš vestuves. Bet kai jis pabudo ryte ir pamatė, kad ji nuo veido nusiplovė visą makiažą, jis išsigando pamanęs, kad tai vagis“, – spaudai teigė jaunikiui artimas šaltinis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *