Susipešusios dėl vaikino dvi merginos šoko į upę, kad išsiaiškintų, kurią šis puls gelbėti

gelbejimo-operacija

21-erių metų kinui Wu Hsia praėjusią savaitę teko nemaža dilema. Tiek dabartinė jo mergina Rong Tsao (22 metai), tiek ir ankstesnė, su kuria jis ilgus metus draugavo – Jun Tang (20 metų), šoko į upę ir pareikalavo išgelbėti tą, kurią vaikinas myli.

Incidentas įvyko, kai neapsikentęs nuolatinio buvusios merginos persekiojimo Wu Hsia pakvietė abi merginas susitikti prie upės bei išsiaiškinti viską kartą ir visiems laikams. Tačiau jis visiškai nesitikėjo, kad pokalbio įkarštyje jo buvusioji mergina Jun Tang šoks į upę ir pareikalaus ją išgelbėti. Vis dėlto jai nepanorusi nusileisti dabartinė Wu mergina Rong Tsao irgi nėrė į vandenį. Vaikinui teko priimti vieną svarbiausių sprendimų gyvenime.

„Aš buvau visiškai priblokštas to, kas vyksta. Bet greitai atsipeikėjau ir supratau, kad turiu kažką daryti, taigi, šokau į vandenį gelbėti Rong (naujosios merginos)“, – pasakojo Wu Hsia. Žinoma, vaikinas nepamiršo ir savo buvusiosios, tačiau ją išgelbėti paprašė netoliese buvusio savo brolio. Deja, bet šis nepajėgė to padaryti, mat Jun Tang apie 20 metrų buvo nunešta srovės ir įklimpo tirštame purve. Teko kviesti gelbėtojus, kurie ilgokai paplušėję merginą galiausiai ištraukė.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *