Gedinti našlė pasamdė striptizo šokėjas, kad šios sušoktų paskutinį šokį jos mirusiam vyrui

striptizas-laidotuvese

Antradienį „YouTube“ tinklalapyje patalpintas vaizdo įrašas ne vieną privertė išplėsti akis iš nuostabos. Jame vienas iš Taivane vykstančių laidotuvių dalyvių nufilmavo kaip prie karsto pagal „Maroon 5“ dainą „Moves Like Jagger“ seksualius šokio judesius demonstruoja dvi striptizo šokėjos. Pasirodo, jas užsakė ne bet kas, o paties veliono žmona – ponia Jian.

Jian susidomėjusiems užsienio žurnalistams pasakojo, kad jos vyras mėgo moteris (O kas gi nemėgsta?), tad jai pasirodė, kad tai būtų puikus atsisveikinimas su mylimuoju, kuris paliko šį pasaulį dėl širdies ydų. Viso dvi striptizo šokėjos sušoko tris šokius.

Nors mums tai gali pasirodyti kaip visiška beprotybė ir mirusiojo negerbimas, tačiau pasirodo, kad Taivane tai gana įprastas dalykas. Striptizo šokėjos čia samdomos pačiomis įvairiausiomis progomis – nuo gimimo dienų iki laidotuvių. Taivano kultūroje yra priimta, kad velionis bus pagerbtas tik jei per jo laidotuves susirinks minia žmonių ir bus daug triukšmo. O kaip tą triukšmą sukelti – čia jau fantazijos reikalas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *