Vyras per du metus „nupenėjo“ savo merginą, kad ši taptų nebepatraukli kitiems vyrams

nutukusi-mergina

Baimindamasis, kad kiti vyrai gali nuvilioti jo mylimąją, vaikinas iš Kinijos dvejus metus savo merginą maitino taip, kad dabar ji sveria dvigubai daugiau, nei jų pažinties pradžioje.

25-erių You Pan iš Guangdongo provincijos su Yan Tai pradėjo susitikinėti prieš dvejus metus. Tuomet ji svėrė vos 44 kilogramus, o tai kaip reikiant neramino Yan Tai, kuris bijojo, kad lieknutę ir simpatišką merginą greitai iš po jo nosies nuvilios kitas vyras. Tad jis sukūrė planą – „nupenėti“ savo merginą taip, kad ši kitiems vyrams tiesiog taptų nepatraukli.

You Pan prieš dvejus metus

You Pan prieš dvejus metus

Du metus You Pan nereikėjo sukti galvos ką čia užkandus, Yan Tai rūpinosi, kad maisto nestigtų niekad. Jis netgi sudarė specialią anti-dietą ir prikeldavo merginą naktimis, kad šiai sumaitintų šiek tiek užkandžių. Rezultatas – dabar mergina sveria 89 kilogramus.

pirslybos

Nors toks planas ir atrodo labai savanaudiškas, tačiau atrodo, kad porelė dabar yra laiminga. Nesenai Yan Tai pasipiršo savo mylimajai, o ši, žinoma, sutiko. Beje, net puokštė, kuri piršlybų metu įteikta You Pan, buvo padaryta iš „Ferrero Roche“ saldainių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *