Keistų ir nemalonių faktų rinkinys

Ištyrę 60 savanorių bambas mokslininkai aptiko 2368 skirtingas bakterijų rūšis. Iš jų net 1458 bakterijų rūšį jie įvardino kaip anksčiau nebuvusią aptikta. Dar įdomu tai, kad vieno savanorio bamboje buvo aptikta bakterija, kuri iki tol buvo randama tik Japonijoje esančiame dirvožemyje, nors savanoris niekada neviešėjo Japonijoje.

„Situs inversus“ yra reta genetinė mutacija, kuomet visi žmogaus organai jo viduje yra išdėstyti priešingose pusėse, nei pas likusius žmones. Kaip pavyzdys – širdis ne kairėje, o dešinėje pusėje.

Senovėje kai kurie gydytojai sifilį gydė apkrėsdami pacientą maliarija. Buvo manoma, kad aukšta maliarijos iššaukta kūno temperatūrą nužudo sifilio užkratą.

Ankstyvosiose Raundonkepuraitės versijose mergaitė ir vilkas kartu suėdė močiutę.

Japonijoje vis dar egzistuoja mirties bausmė sunkiems nusikaltėliams. Tačiau, šiems niekada nežinoma kada bus įvykdyta egzekucija. Kalinys apie artėjančią mirtį sužino likus valandai iki egzekucijos.

Žinote tą jausmą, kai prieš pat apsivemiant burna staiga prisipildo seilių? Tokiu būdu kūnas bando apsaugoti dantis nuo tuoj juos skalausiančios skrandžio rūgšties.

Prancūziškai kiaulpienės vadinamos „pissenlit“, kas reiškia „prisisisioti į lovą“. Kadangi iš jų šaknų pagaminta arba stipriai didina norą šlapintis.

Visi esame girdėję apie per miegus vaikštančius žmones, bet pasirodo, kad yra ir per miegus žudančių žmonių. 2005 metais Jules Lowe nužudė savo tėvą, bet buvo išteisintas, nes ekspertai įrodė, kad jis tai padarė miegodamas ir nesąmoningai.

14 metų prieš Titaniko katastrofą buvo parašyta pranašiška knyga – „The Wreck of the Titan“, kurioje pasakojama apie nenuskandinamą laivą, susidūrusi su ledkalniu. Jame, taip pat kaip ir tikrajame Titanike, trūko gelbėjimosi valčių.

Senovės Graikijoje viena iš bausmių prasikaltėliams buvo nulupto imbiero sukišimas į išangę arba vaginą. Imbieras keldavo didžiulį diskomfortą ir tekdavo su juo kurį laiką gyventi.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *