Aštriausi ledai pasaulyje – neįveikiama užduotis nei ledų, nei čili pipirų mėgėjams

astriausi-ledai-pasaulyje

Ar kada esate ragavę ledų, nuo kurių jus išmuštų karštis? Ko gero, kad ne. Tačiau dabar proga patirti šį keistą potyrį iš tiesų egzistuoja. Tik jums dėl to tektų nuvykti į Delavaro (JAV) paplūdimyje esančią ledainę. Čia parduodami ledai, kurie iš išvaizdos niekuo nesiskiria nuo eilinių braškinių ledų, tačiau jie yra pagardinti slaptu ingredientu – vienu aštriausių čili pipirų pasaulyje. Leduose naudojamas pipiras toks aštrus, kad Indijos kaimuose šiuo pipiru įtrinamos namų tvoros, kad jas užuodę kvapą iš tolo aplenktų drambliai.

Ledainės šefas, Čipas Hearnas, teigė nė neplanavęs pardavinėti čili ledų. Tai teturėjo būti reklaminė akcija, kad žmonės ateitų į jo ledainę pasižiūrėti į aštriausius ledus pasaulyje. Tačiau prie ledainės greitai nutįso drąsių bepročių eilė, norinčių išbandyti savo jėgas ir sukirsti aštrių ledų porciją. Kas savaitę Čipas nemokamai išdalina per 200 porcijų, tik prieš tai narsuoliai turi pasirašyti raštišką sutikimą nekelti jokių pretenzijų ledainei, jei organizmas dėl ledų staiga sustreikuotų. Na, o vaikams iki 18 metų arba senjorams virš 65-ies papildomai dar reikia atnešti raštišką tėvų leidimą arba medikų sutikimą, leidžiantį valgyti aštriuosius ledus.

Jei dar nesuvokiate kokio aštrumo galėtų būti ledai, pateiksime jums šiek tiek skaičių. Tabasko padažas Skovilio skalėje (ši skalė matuoja aštrumą) turi tarp 2500 ir 5000 balų. Tuo tarpu leduose naudojami „Bhut Jolokia“ ir „Naga Jolokia“ pipirai turi po milijoną balų! Šie pipirai buvo laikomi aštriausiais pasaulyje iki kol nebuvo atrastas „Dorset Naga“ pipiras su 1,6 mln. balų.

Čipas Hearnas pripažįsta, kad retam gurmanui pavyksta įveikti visą ledų porciją. Dažniausiai net stipriausi vyrai su ašaromis akyse pasiduoda jau po poros kąsnių. Čipas prisimena kaip visai nesenai vienas žmogus apsivėmė jau po pirmo kąsnio, o kitas nepaliaujamai kosėjo 10 minučių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai