Jauniausia Britanijos milijoninės loterijos laimėtoja tik netekusi visų pinigų vėl pasijuto laiminga

Kai 2003 metais Callie Rogers Didžiojoje Britanijoje organizuojamoje Lotto jackpot loterijoje laimėjo 1,9 mln. svarų sterlingų, jai tebuvo 16 metų ir ji tapo jauniausia tokį prizą laimėjusia paaugle Britanijos istorijoje.

Nesunku įsivaizduoti kas turėtų suktis šešiolikmetės galvoje, per vieną naktį tapus milijoniere. Pinigus ji ėmė leisti lyg išprotėjusi. Prasidėjo diena iš dienos besitęsiantys vakarėliai, plastinės operacijos, dirbtinė krūtinė, prabangiausi drabužiai ir, žinoma, narkotikų krūvos.

Praėjus 18-ai metų Callie tikina, kad iš laimėtų pinigų nebeturi nė cento. Tačiau ji dar niekada nebuvo tokia laiminga. Dabar ji yra keturių vaikų motina ir visomis išgalėmis siekia vyriausybei prastumti lošimų įstatymo pataisą, kuri draustų dalyvauti loterijose nepilnamečiams.

„Tokiam jaunam žmogui kaip aš tuo metu tiesiog buvo per daug pinigų. Net jei tikini save ir kitus, kad tavo gyvenimas nepasikeis, jis pasikeičia. Ir dažniausiai ne į gerą.“, – teigia Callie.

Anksčiau esame rašę apie 19-metį, kuris per 10 metų sugebėjo iššvaistyti visus loterijoje laimėtus milijonus ir dabar renka šiukšles. Dar vienas įrodymas, kad pinigai laimės neatneša.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *