Alternatyva įprastiniams karstams – ankštys, iš kurių vėliau išauga medžiai

Panašu, kad atgyvena galime laikyti ne tik įprastinį laidojimo būdą velionio karstą užkasant žemėje, bet netgi ir velionio deginimą krematoriume. Italų pasiūlyta alternatyva, pavadinta „Capsula Mundi“, gali visiškai pakeisti laidojimo tradicijas.

Idėjos autoriai ir jų kūrinys

Idėjos autoriai ir jų kūrinys

„Capsula Mundi“ tikslas – visiškai atsisakyti tradicinių kapinių, kuriose šimtai antkapių, dirbtinių gėlių ir kitokių nenatūralių dalykų ir visa tai pakeisti į žaliuojantį mišką, kuris energijos semiasi iš mūsų mirusių artimųjų.

Laidojimo ankštyje procesas

Laidojimo ankštyje procesas

Pabandysime jums trumpai paaiškinti šios technologijos veikimo principą. Taigi, mirus artimajam pirmiausia jūs įsigyjate specialią ankštį, į kurią patalpinamas jo kūnas. Ankštis įleidžiama į žemę, o ant jos pasodinamas medis. Ankštis pagaminta iš specialaus audinio, kuris leidžia medžio šaknims iš yrančio žmogaus kūno pasisavinti naudingąsias medžiagas. Galiausiai, tokiu būdu vienoje vietoje palaidojus dešimtis ar šimtus mirusiųjų, sužaliuoja gražus miškas. Mirusieji tarsi prisikelia kaip medžiai.

Dar būdamas gyvas žmogus galės pasirinkti kokiu medžiu nori virsti po mirties

Dar būdamas gyvas žmogus galės pasirinkti kokiu medžiu nori virsti po mirties

Šiuo metu „Capsula Mundi“ kompanija bando pakeisti Italijos įstatymus, nes pasirodo, kad toks laidojimo būdas šioje šalyje nėra teisėtas. Vėliau, jei viskas eisis pagal planą, kompanija planuoja tokias laidojimo ankštis pasiūlyti ir kitų Europos valstybių gyventojams.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *