Menininkas šešiais pavojingiausiais virusais apkrėstą kompiuterį parduoda už milijoną eurų

Jei esate apsėstas kompiuterinių virusų ir turite atliekamą milijoną eurų, tai šis pasiūlymas kaip tik jums! Jūs galite įsigyti 2008 metų nešiojamą kompiuterį su šešiais pavojingiausiais kada nors sukurtais virusais jame.

„The Persistence of Chaos“ yra unikalus Kinijos menininko Guo O Dong projektas. Bendradarbiaudamas su kibernetinio saugumo kompanija „Deep Instinct“ menininkas savo nešiojamą kompiuterį pavertė tikru virusų nešiotoju. 2008 metų Samsung kompiuteris, kuriame įdiegta „Windows XP“ operacinė sistema, buvo apkrėstas šešiais virusais – „ILOVEYOU“, „MyDoom“, „SoBig“, „WannaCry“, „DarkTequila“ ir „BlackEnergy“. Visi šie virusai kartu sudėjus pasauliui per du dešimtmečius yra pridarę beveik 100 milijardų dolerių nuostolių.

Tad šis virusų nešiotojas parduodamas aukcione už milijoną eurų. Ir vis dėlto, kas užtikrins, kad šie virusai iš kompiuterio nepaplistų po kitus įrenginius? Čia savo indėlį įdėjo jau minėta kibernetinio saugumo kompanija „Deep Instinct“. Jie pasirūpino, kad prie nešiojamo kompiuterio nebūtų įmanoma prijungti jokio išorinio įrenginio, o pats kompiuteris niekada daugiau negalėtų prisijungti prie jokio interneto tinklo.

Jei norite sudalyvauti konkurse, prašome – Thepersistenceofchaos.com

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *