10 metų dingusia laikyta mergina rasta gyvenanti interneto kavinėje

interneto-kavine

Kai prieš 10 metų Xiao Yun susipyko su tėvais ir išėjo iš namų, jai tebuvo 14-a. Tuomet kompiuterinius žaidimus itin mėgusios mergaitės buvo ieškota ne vieną mėnesį, tačiau visos paieškos buvo bevaisės. Galiausiai paieška buvo nutraukta motyvuojant tuo, kad mergaitė greičiausiai jau nebegyva. Per ilgus metus tėvai jau buvo susitaikę su netektimi, tačiau visai nesenai paaiškėjo, kad jų dukra yra gyva ir sveiką, o visus 10 metų ji leido interneto kavinėje.

24-erių mergina lapkričio 20 dieną eilinio policijos pareigūnų patikrinimo metu buvo aptikta vienoje interneto kavinėje. Pareigūnams įtarimą sukėlė tai, kad mergina pateikė suklastotą tapatybės kortelę, nuvežus ją į komisariatą paaiškėjo tikroji tapatybė ir neįtikėtina gyvenimo istorija.

Pareigūnai neatskleidė iš kur mergina gaudavo maisto, gėrimų ir kitų būtiniausių produktų. Tačiau nė neabejojama, kad jis ištisas paras leisdavo vienoje interneto kavinėje. Pastaruoju metu Xiao žaidė šaudyklę „CrossFire“.

Už suklastotos tapatybės kortelės pateikimą pareigūnams mergina buvo nubausta 7 tūkst. eurų bauda ir pristatyta savo tėvams, kurie nė nesuabejoję pripažino, kad tai jų dukra. Tėvai atskleidė, kad pastaruosius 10 metų jie netgi nepakeitė savo namų telefono numerio tikėdamiesi, kad dukra jiems paskambins.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *