Ilgiausio penio pasaulyje savininkas siekia, kad šis jo titulas būtų pripažintas kaip negalia

ilgiausio-penio-savininas

Vienišius Roberto Esquivel Cabreras teigia turintis ilgiausią vyrišką organą pasaulyje, tačiau tuo visai nesidžiaugia – moterys su juo bijo mylėtis ir, negana to, didžiulis penis jam trukdo dirbti. Tad vyras dabar siekia, kad jis būtų pripažintas turįs negalią.

Su kaupu Dievo apdovanotas 52-ejų metų vyras teigia, kad jo penis yra 48 centimetrų ilgio. Kadangi dauguma žmonių tokiais jo pasigyrimais netiki, vyras pasidarė rentgeno nuotrauką (žinoma, negi rodysi žmonėms paprastą nuotrauką?), kuri įrodo Roberto vyriškumą. Šiuo metu vyriškis siekia dviejų dalykų – patekti į Gineso rekordų knygą ir, kad medikai jį pripažintų neįgaliu. Pasak Roberto, kadangi pasididžiavimas kabo žemiau kelių, jis negali padoriai dirbti jokio darbo. Tiesa, atlikę daugybę tyrimų medikai nustatė, kad iš tiesų Roberto pasididžiavimo ilgis siekia vos 15 centimetrų, visa kita – tik atliekama oda.

rentgeno-nuotrauka

Įdomu tai, kad darbštumu Roberto niekad ir negarsėjo. 2011 iš Amerikos jis buvo deportuotas į Meksiką, kur gyveno kartu su vienu iš savo brolių. Nuo to laiko vyriškis gyvena tik iš socialinių išmokų ir nemokamų maisto davinių.

Šiuo metu pagal Gineso rekordų knygą ilgiausio penio savininkas yra amerikietis Johan Falcon, kurio pasididžiavimas yra 34 centimetrų ilgio.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Jonas parašė:

    Kurva ir kad toks dibilas bebutu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *