Ant pensininkės iš Kinijos galvos išaugo didžiulis ragas

ragas-ant-moters-galvos

87-erių Liang Xiuzhen iš Kinijos žino visa šalis. Tikra įžymybe gimtojoje šalyje ji tapo akimirksniu, vos istorija apie ją pasiekė žiniasklaidą. O istorija tikrai unikali – mat moteriai ant galvos išaugo didžiulis ragas.

Juodas darinys po Liang plaukais atsirado dar prieš aštuonerius metus, tačiau tuomet jis buvo vos mažojo pirštelio dydžio, tad moteris jį gydėsi tepdama įvairiomis žolelėmis. Tačiau ragas sparčiai augti pradėjo prieš porą metų, kai jį plaudama motinos galvą užkliudė dukra.

Wang Zhaojun (Liang dukra) pasakoja: „Mes lankėmės pas daktarus, tačiau šie negalėjo niekuo padėti. Vėliau mama ėmė vengti lankytis ligoninėse, nes galvojo, kad po to jos niekas nebepaleis namo. Kartą plaudama jos galvą ataugą užkliudžiau ir ji ėmė sparčiai augti. Vos per pusę metų ji išaugo iki tokio dydžio, kokio yra dabar. Kartais atauga imdavo kraujuoti“. Moteris taip atskleidė, kad atauga dar yra ir skausminga, tad jos motina kartais netgi prabunda naktimis ir dėl skausmo nebegali užmigti.

Vis dėlto, pagaliau daktarai išsiaiškino šios keistos ligos priežastį – keratino, kuris svarbus plaukų ir nagų augimo komponentas, perteklius organizme. Dabar Liang tikisi, kad augimą ne tik pavyks sustabdyti, bet ragą galbūt net ir visiškai pašalinti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *