Architektūros studentas pasistatė sau biurą iš 8,5 tūkstančio alaus butelių

alaus-buteliu-namas2

Jei manote, kad studentai visame pasaulyje tik geria ir švaisto laiką veltui – klystate. Kartais tarp gėrimų iš tuščios alaus taros jie pasistato sau būstą. Būtent taip padarė architektūros studentas iš Kinijos – Li Rongjun. Šis vaikinukas susirentė sau biurą iš 8,5 tūkstančių žalių alaus butelių ir tikisi, kad tai taps jo vizitine kortele klientams.

28 kvadratinių metrų apvalaus biuro sienos sulipdytos iš 40 sluoksnių alaus butelių, o tarpai tarp jų užpildyti cementu ir akmenimis. Statybos užtruko 4 mėnesius, o visas projektas įtilpo į 10 tūkstančių eurų biudžetą. Tokia kaina neturėtų stebinti, mat alaus butelių niekas dykai neduoda. Juos vyrukui arba teko pirkti pilnus ir ištuštinti pačiam, arba supirkinėti iš žmonių.

alaus-buteliu-namas

„Aš norėjau pasistatyti išskirtinį biurą. Šis pastatas dabar yra mano vizitinė kortelė verslui, kurį planuoju steigti. Investuotojai galės pamatyti mano kūrinius realybėje, o ne tik ant popieriaus“, – dėstė kątik Mongolijos mokslo ir technologijų universitetą baigęs Li.

Li prisipažino, kad įgyvendinant šį projektą jam morališkai ir finansiškai padėjo jo tėvas, kuris neabėjojo idėja nuo pat pradžių. Dabar unikalus statinys ne tik naudojamas kaip jaunojo architekto biuras, bet ir yra kaip savotiškas apylinkės paminklas. Kaimynai pastebi, kad itin gražus šis namas tampa naktį, nes kai jame uždegama šviesa, sienos nušvinta žaliai.

Priminsime, kad tai ne pirmas pasaulyje statinys iš butelių. Kiek anksčiau rašėme apie rusą, kuris pasistatė namą iš 12 tūkstančių šampano butelių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *