Architektūros studentas pasistatė sau biurą iš 8,5 tūkstančio alaus butelių

alaus-buteliu-namas2

Jei manote, kad studentai visame pasaulyje tik geria ir švaisto laiką veltui – klystate. Kartais tarp gėrimų iš tuščios alaus taros jie pasistato sau būstą. Būtent taip padarė architektūros studentas iš Kinijos – Li Rongjun. Šis vaikinukas susirentė sau biurą iš 8,5 tūkstančių žalių alaus butelių ir tikisi, kad tai taps jo vizitine kortele klientams.

28 kvadratinių metrų apvalaus biuro sienos sulipdytos iš 40 sluoksnių alaus butelių, o tarpai tarp jų užpildyti cementu ir akmenimis. Statybos užtruko 4 mėnesius, o visas projektas įtilpo į 10 tūkstančių eurų biudžetą. Tokia kaina neturėtų stebinti, mat alaus butelių niekas dykai neduoda. Juos vyrukui arba teko pirkti pilnus ir ištuštinti pačiam, arba supirkinėti iš žmonių.

alaus-buteliu-namas

„Aš norėjau pasistatyti išskirtinį biurą. Šis pastatas dabar yra mano vizitinė kortelė verslui, kurį planuoju steigti. Investuotojai galės pamatyti mano kūrinius realybėje, o ne tik ant popieriaus“, – dėstė kątik Mongolijos mokslo ir technologijų universitetą baigęs Li.

Li prisipažino, kad įgyvendinant šį projektą jam morališkai ir finansiškai padėjo jo tėvas, kuris neabėjojo idėja nuo pat pradžių. Dabar unikalus statinys ne tik naudojamas kaip jaunojo architekto biuras, bet ir yra kaip savotiškas apylinkės paminklas. Kaimynai pastebi, kad itin gražus šis namas tampa naktį, nes kai jame uždegama šviesa, sienos nušvinta žaliai.

Priminsime, kad tai ne pirmas pasaulyje statinys iš butelių. Kiek anksčiau rašėme apie rusą, kuris pasistatė namą iš 12 tūkstančių šampano butelių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai