Net patys pardavėjai nusistebėjo, kai žmonės ėmė už didžiulę kainą pirkti malkas, kaip interjero detalę

parduodamos-malkos

Kai „Sally Bourne“ interjero parduotuvės Londone vitrinos buvo papuoštos nudažytomis malkomis, parduotuvės savininkai nė nesapnavo, kad tos malkos taps itin paklausia preke. Visų pirma – jų net neketinta pardavinėti, antra – tokių malkų galima prisirinkti nemokamai ir jas nudažyti vos už kelis centus. Beje, būtent taip ir padarė vitrinos dizainą kūręs žmogus.

parduodamos-malkos2

„Tos malkos turėjo būti kaip puošmena vitrinoje Kalėdiniu laikotarpiu, tačiau žmonės nuolat mūsų klausinėjo kiek jos kainuoju ir kur jų galima nusipirkti. Galiausiai, kai baigėsi šventės mes nusprendėme jas parduoti ir pirkėjai jas iššlavė kaipmat“, – pasakojo parduotuvės vadovas. Maždaug 60 malkų buvo parduota po 13 eurų už vienetą, na o už paskutinę likusią pirkėjas nepagailėjo ir 40 eurų!

nudazytos-malkos

Patys parduotuvės savininkai stebėjosi kodėl žmonės perka daiktus, kurie buvo surinkti iš netoliese esančio parko ir tiesiog truputėlį padažyti. Jie teigia planuojantys parengti pamoką savo klientams, kaip tokių dekoracijų galima pasigaminti patiems.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

2 komentarai

  1. mb steigimas kaina parašė:

    nu ir super, žmonės sukasi taip, kaip išmano. aš sakau, yra pasiūla, bus ir paklausa 😀

  2. innoforcegroup.com parašė:

    tai kokie čia verslininkai, jei neužčiuopė puikios verslo galimybės? už malką gaut 14-40 eur, reikėjo toliau kirst ir dažyt medžius, o ne galvot apie žmonių išmokinimą tą pasidaryti patiems. taip ir gimsta dideli verslai, kartais iš niekur

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *