Keisčiausios žmones kankinančios baimės

baimes

Ablutofobija – nemėgstate praustis? Galbūt jums ablutofobija?! Šią baimę turintys žmonės bijos maudytis vonioje ir save valyti.

Nomofobija – tai bene sparčiausiai plintanti baimė. Nomofobai bijo būti atskirti nuo pasaulio likę be savo mobiliojo telefone. Didžiosios Britanijos mokslininkų skaičiavimais, jų šalyje apie 50% žmonių turi šią baimę.

Filofobija – kol vieni laukia nesulaukia savo gyvenimo meilės, kiti tik ir bando jos išvengti. Filofobai bijo ką nors įsimylėti, todėl šią baimę turintys žmonės dažnai lieka užsidarę vienišiai.

Heliofobija – šią baimę turintys žmonės bijo saulės. Heliofobai rizikuoja rimtai susirgti negaudami vitamino D iš saulės.

Arachybutyrofobija – tai fobija, kai žmogus baiminasi, kad riešutų sviestas jam prilips burnoje ant viršutinės sienelės.

Oikofobija – įsivaizduokite, kad jums baimę įvaryti gali virdulys, viryklė, skalbimo mašina ar netgi mikrobangų krosnelė… Tai štai, tokiame pasaulyje gyvena oikofobai. Jie bijo visų elektrinių namų apyvokos prietaisų.

Neofobija – tai naujų daiktų baimė. Šią baimę turintis žmogus geriau šimtąjį kartą sulopys seną kojinę, nei nusipirks naują.

Gefirofobija – tai baimė keliauti per tiltus.

Chronofobija – ši baimė dažniausiai būdinga kaliniams ir senyviems žmonėms. Tai bėgančio laiko baimė.

Fagofobija – o ši baimė gali gerokai apsunkinti gyvenimą. Fagofobai bijo nuryti skysčius ir vandenį. Neretai šią baimę turintys žmonės kenčia dėl mažo svorio ir nuo to kylančių ligų.

Omfalofobija – bambų baimė.

Taip pat skaitykite: Keisčiausios žmones kankinančios baimės [2 dalis]

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

3 komentarai

 1. Anonimas parašė:

  Aš turiu baimę žiūrėti į vandenynus per palydovinį žemėlapį (pvz.: google earth) 😀 Labai keista… Įdomu kaip tai pavadinti… :DDD

 2. Ewa parašė:

  Turiu baimę bijoti labai baisiu dalykų PVZ:
  Kaukoles skeletai uzvakumuoti vaikai kaip buna kai kuriuose muziejuose ir t. t.
  As nuo tokiu dalyku alpstu. Kokia tai liga?

 3. Evelina parašė:

  bijau žemaūgių žydromis akimis ir ryžais plaukais, kartais sapnuoju raudonus sodo nykštukus arba ryžus liliputus, tai mane labiausiai kankinantys košmarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai