Restoranas Kinijoje gražiems žmonėms leidžia valgyti nemokamai

nemokamas-restoranas-graziems-zmonems

Kam reikalingi pinigai, kai turi gražų veidelį? Tokiu moto lankytojus pasitinka „Jeju sala“ pasivadinęs restoranas Kinijoje. Jame kasdien 5 gražiausi lankytojai vaišinami nemokama vakariene. O grožį vertina ne kokie nors padavėjai ar virėjai, o profesionalūs plastikos chirurgai.

Atėjus į restoraną padaroma nuotrauka

Atėjus į restoraną padaroma nuotrauka

Sistema labai paprasta, kasdien paskelbiamas laimingasis pusvalandis, kurio metu lankytojai kviečiami nusifotografuoti su tam skirtu aparatu. Nuotraukos nusiunčiamos plastikos chirurgų komisijai, kurie įvertina skirtingų veido bruožų grožį ir paskelbia rezultatų lentelę, kurioje pirmąsias penkias vietas užėmę žmonės vaišinami nemokama vakariene.

Žmogaus išvaizdą įvertina autoritetinga komisija

Žmogaus išvaizdą įvertina autoritetinga komisija

Tokia pramoga kaipmat į restoraną sutraukė nemažai smalsuolių, norinčių pasivaržyti tarpusavyje. O internautai Kinijoje jau laido juokelius, kad kai kuriems iš jų su tokiais veidais reikėtų restorane mokėti dvigubai.

Įrodymas, kad esi gražus

Įrodymas, kad esi gražus

Tiesa, tokia akcija pasipiktino Zhengzhou miesto valdžia, kuri įsakė nuo restorano nuimti užrašą „Mokėk už savo veidą“. Anot jų, toks šūkis sudaro neigiamą įspūdį apie miestą. Vis dėlto, nors ant restorano ir nebekaba šis užrašas, pati akcija ir toliau vykdoma.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 20 gegužės, 2015

    […] Tai ne pirmas kartas, kai žmonės Kinijos restoranuose gauna pigiau pavalgyti. Nesenai rašėme apie restoraną, kuris gražius žmones maitina nemokamai. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *