Supainiojusi meną su šiukšlėmis muziejaus valytojų komanda „sutvarkė“ meno kūrinį

modernus-menas

Ne, šioje nuotraukoje ne kadrai po kokio nors nusisekusio vakarėlio. Tai tikrų tikriausia modernaus meno instaliacija, kuri buvo eksponuojama „Museion“ galerijoje Bolzano mieste Italijoje. Šios instaliacijos pavadinimas – „Mes šiąnakt šoksime“ ir ją sukūrė du Milano menininkai Goldschmied ir Chari.

Tačiau ne visiems ši betvarkė pasirodė esanti menas. Vos instaliacija visuomenei buvo pristatyta penktadienio vakarą, šeštadienį į galeriją atvykusi valytojų komanda viską tiesiog ėmė ir… išvalė!

Galerijos vadovas Letizia Ragaglia teigė valytojams nurodęs išvalyti tik fojė, kurioje vyko atidarymo pokylis. Tačiau šie nusprendė nustebinti vadovą ir taip pat išvalyti kitoje patalpoje likusius vakarėlio likučius. Apie tai, kad šiukšlių krūva gali būti meno kūrinys, valytojai susizgribo patys ir dar neišmetę visko į šiukšlių konteinerį paskambino galerijos vadovui. Šiam beliko tik raudonuoti prieš „meno kūrinio“ autorius, o jie, savo ruožtu, turėjo viską traukti iš šiukšlių maišų ir atkurti kūrinį pagal išlikusias nuotraukas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *