Tik su pižama per miegus iš namų išėjusi mergina atsibudo visai kitame mieste

vaikstoa-per-miegus

19-metė Taylor Gammel nepamena nieko, kas jai nutiko praėjusią naktį. O nutiko tikrai nemažai. Vilkėdama tik pižamines kelnes, maikutę ir kojines šaltą spalio naktį ji per miegus išėjo iš namų, užsuko į savitarnos parduotuvę, o vėliau sėdo į autobusą ir išvyko iš miesto. Visą tą laiką ji kietai miegojo.

Ant kojų visas Kolorado valstijos tarnybas iš pat ryto sukėlė Taylor tėvas, kuris prabudęs 6 valandą išvydo dukters lovą tuščią. Mergina jau anksčiau buvo vaikščiojusi per miegus, tad pareigūnai ėmė šukuoti miestą ir netgi parodė Taylor nuotrauką per televiziją bei internete. Galiausiai merginą rado jos pusbrolis, gyvenantis visai kitame mieste, Taylor ramiausiai miegojo įsitaisiusi ant jo sofos.

Mergina iš namų buvo išėjusi be pinigų, telefono ir netgi be batų. Tik laimingo atsitiktinumo dėka miegodama ji nukeliavo iki pusbrolio namų gyva ir sveika. Ši istorija priminė dar vienos lunatikės – 39-erių Marie Lord, atvejį, kuri liepą per miegus išėjo iš namų ir patraukė link jūros. Moteris prabudo tik tuomet, kai brisdama į jūrą prisisėmė pilną burną vandens.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *