Vos už 28 tūkst. eurų Šveicarai jūsų naujagimiui išrinks unikalų vardą

unikalus-vaiku-vardai

Šiuolaikiniai tėvai vis dažniau susiduria su ta pačia problema – kokį vardą duoti naujagimiui? Juk norisi ir originalaus, ir lengvai įsimenamo vardo. Šią problemą pasisiūlė išspręsti “Erflogswelle” pasivadinusi kompanija iš Šveicarijos. Jie už 28 tūkst. eurų sugalvos jūsų vaikui tokį vardą, kokio pasaulyje neturi niekas kitas.

Kompanijos įkūrėjas Marcas Hauseris teigia, kad idėja įsteigti tokią įmonę jam kilo po to, kai draugai paprašė padėti jiems išrinkti vardą naujagimiui. Dabar jo darbas atrodo maždaug taip: tėvai ateina pas jį, pasako kokio maždaug vardo norėtų, o tada jis su savo kūrybine komanda užsidaro kelioms dienomis ir bando išmąstyti originalų vardą.

Tiesa, kompanija laikosi poros taisyklių. Pirmiausia – vardas turi būti ištariamas ir negali būti tiesiog kažkoks raidžių kratinys. Antra – vardas neturi turėti jokių keistų asociacijų dvylikoje pagrindinių pasaulio kalbų.

Įdomu, o yra kokia nors apsauga, kad jau kitą dieną po vaiko krikštynų, kur nors pasaulyje nebūtų pakrikštytas kitas vaikas su tokiu pačiu vardu ir veltui nenuplauktų tūkstančiai eurų?

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *