Be rankų gimęs vyras tapo profesionaliu tatuiruočių meistru

tatuiruociu-meistras-be-ranku

27-erių Brianas Tagalogas gimė be rankų, tačiau tai jam netrukdo gyventi pilnavertį gyvenimą. Jaunas vyras vairuoja automobilį, pilotuoja lėktuvą ir netgi daro klientams itin didelio kruopštumo reikalaujančias tatuiruotes. Ir visa tai jis atlieka su savo kojomis.

Jau nuo vaikystės, kai gimė Havajuose, o vėliau persikėlė į Arizonos valstiją (JAV), Brianas jautė potraukį piešimui. Po ilgų metų su pieštuku tarp kojos pirštų jis nusprendė – laikas išbandyti save tatuiruočių versle. Tačiau iš pradžių jam sekėsi gana sunkiai, nes niekas nenorėjo jo samdyti, o klientai – sėstis po berankio meistro adata. Vis dėlto, padarius pirmąsias tatuiruotes keliems drąsiausiems klientams, ledai buvo pralaužti ir dabar klientų stoka Brianas nė nedrįsta skųstis.

tatuiruociu-meistras-be-ranku2

Angie Tagalog, Briano mama, pasakoja: „Dieną, kai jis gimė, aš tiesiog išprotėjau. Pirmaisiais jo gyvenimo metais aš diena iš dienos verkiau. Tačiau Briano nuo visuomenės neslėpiau ir jo nelepinau, leidau jam pačiam tyrinėti pasaulį ir atlikti kasdienes užduotis taip, kaip jam išeina“. Tagalogai mano, kad būtent tai ir išugdė užsispyrusį ir tvirtą Briano charakterį.

Sertifikuotu tatuiruočių meistru Brianas tapo prieš 11 metų ir dabar turi nuosavą tatuiruočių saloną, pavadinimu „Tattoo by Foot“. Vaikinas tikisi, kad jo pasiekimai įkvėps žmones siekti savo tikslų nepaisant jokių kliūčių. „Varyk ir niekada nepasiduok! Viskas yra įmanoma!“ – teigia Brianas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *