Prakeiktasis kaimas Vokietijoje

Wewelsfleth miestelis

Wewelsfleth miestelis

Nors vėžys nėra užkrečiamas dalykas, tačiau viename Vokietijos miestelyje ši baisi liga taip paplitusi, kad galima tuo ir suabejoti. Wewelsfleth miestelyje, įsikūrusiame prie Elbės upės, gyvena 1.500 gyventojų, tačiau čia susirgimų vėžiu statistinis vidurkis negalioja, mat yra 50% didesnis nei visoje Vokietijoje. Kitaip tariant, praktiškai kiekvienas namų ūkis turi šia liga sergantį žmogų. Vokiečiai miestelį jau spėjo praminti Prakeiktuoju kaimu, o jo gyventojai jaučiasi visiškai pamirrti savivaldybės, mat ši neturi jokių paaiškinimų.

Susirgimai vėžiu šiame miestelyje skaičiuojami nuo 1998 metų, nuo tada sergančiųjų skaičius tik augo. Tiesa visi sergantieji neserga tuo pačiu vėžiu, vieniems jis yra plaučių, kitiems krūtų, gimdos, skrandžio, prostatos ar kitų organų. Verta paminėti, kad miestelis įsikūręs ypač gyvenimui nepalankioje vietoje, netoliese yra trys atominės elektrinės ir laivų servisas, kuriame šie dažomi itin toksiškais dažais.

Situacijos tirti į miestelį netgi buvo pasiųsta ekspertų grupė iš Liubeko universiteto, tačiau šie liko nieko nepešę. Nei atominių elektrinių, nei laivų dažyklos, nei kokio nors neįprasto miestelėnų gyvenimo būdo negalima įvardinti kaip pagrindinės ligų priežasties. Situacija atrodo beviltiška, tačiau miestelio meras teigė nenuleisiąs rankų kol tiesa nebus atskleista.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *