14 mėnesių dingusiu laikytas katinas rastas kačių maisto fabrike. Namo grįžo dukart didesnis nei išėjo.

Klaivas ir jo šeimininkė, dingęs katinas

Kai 2014-aisiais devynių mėnesių amžiaus katinas Klaivas išėjo iš namų, jo šeimininkai Tanya ir Colinas Ironsai ilgą laiką vykdė aktyvią paiešką, kol galiausiai susitaikė su mintimi, kad greičiausiai draugišką katiną pasisavino kiti žmonės. Tačiau nesenai jie sulaukė skambučio iš vietinio veterinaro, kuriam Klaivą atnešė netoliese esančios gyvūnų maisto gamyklos darbuotojas. Pasirodo, 14 mėnesių katinas gyveno kaip inkstas taukuose – vogdamas šviežutėlį kačių maistą.

Klaivas sugautas buvo ketvirtadienį už trijų kilometrų nuo namų esančioje gamykloje. Gamyklos darbuotojai pripažino, kad jau anksčiau yra atkreipę dėmesį į kažkokio gyvio paliekamus pėdsakus, tačiau nė neįtarė, kad 14 mėnesių gamykloje nepastebėtas gyveno katinas.

nutukęs katinas, didelis katinas, kačių maistas

Prieš ir po gyvenimo gyvūnų maisto gamykloje

„Kai mes jį pasiėmėme iš veterinaro, jis buvo dvigubai didesnis nei tada, kai išėjo iš namų. Akivaizdu, kad jis ten gyveno kaip karalius“, – pasakojo Klaivo šeimininkė Tanya, – „Jis buvo labai draugiškas ir mėgdavo išeiti į lauką. Manėme, kad kažkas jį pasiėmė su savimi. Klaivo paiešką mes paskelbėme per Facebook‘ą ir viso rajono stulpus išklijavome plakatais su jo atvaizdu. Tačiau po kurio laiko susitaikėme su mintimi, kad daugiau Klaivo nebepamatysime.“

Šiuo metu Klaivas iš naujo pratinasi prie ilgą laiką nematytų brolių ir, anot šeimininkės, apetitu tikrai nesiskundžia.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *