Tėvas uždraudė sūnui eiti į mokyklą, kad šis galėtų daugiau laiko žaisti kompiuterinius žaidimus

Laikais, kuomet dauguma tėvų yra susirūpinę, kad jų vaikai neleistų per daug laiko prie kompiuterio žaisdami „Fortnite“ ir kitus populiarius žaidimus, vienas tėvas iš Kanados pareiškė, kad mokykla kenkia jo sūnaus e-sporto karjerai, tad šis liepė sūnui nebelankyti mokyklos.

49-erių Dave Herzog iš Kanados pats yra užkietėjęs žaidėjas, tad nieko nuostabaus, kad pirmąjį žaidimo pultą sūnui į rankas jis įdavė šiam būnant vos trejų metų. Būdamas septynerių sūnus, vardu Džordanas, jau buvo pažengęs „Halo“ žaidėjas, o 10-ies jis jau dominavo turnyruose. Būtent tada jis pirmą kartą užsidirbo iš žaidimų laimėdamas turnyre 2 tūkst. dolerių. Tuo momentu jo tėvui šovė beprotiška mintis – mokykloje sūnus praleidžia per daug laiko ir jam reikia daugiau treniruotis žaisti namie.

Dabar 16 metų Džordanas Herzogas yra vienas sėkmingiausių „Fortnite“ žaidėjų. Jis yra vienas iš 200 žaidėjų, šiemet pakviestų į „Fortnite“ pasaulio čempionatą, kuriame dalyviai varžysis dėl 30 mln. dolerių prizinio fondo.

Kadangi paauglio tėvas nusprendė, kad jo sūnui kasdien reikia žaisti bent po 8-10 valandų, vaikas buvo priverstas nebelankyti mokyklos ir pamokas klauso nuotoliniu būdu. Laisvu nuo žaidimų metu vaikinas žiūri „YouTube“ vaizdo įrašus apie žaidimus ir bendrauja su savo komandos draugais. Žinoma – virtualiai.

Pats Džrodanas, žinoma, yra patenkintas tokiu tėvo sprendimu. Jo tikslas – iš žaidimų uždirbti tiek pinigų, kad jam niekada nereikėtų dirbti. Šiuo metu vaikinas iš žaidimų yra uždirbęs apie 60 tūkst. dolerių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. eurobiuras.lt parašė:

    Bent jau pradinio išsilavinimo manau tikrai reikia kiekvienam. Nebūtinai tai mokymasis mokykloje, gali būti ir namų mokymas, tačiau tos bazinės žinios gyvenime tikrai bus reikalingos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *