Tėvas uždraudė sūnui eiti į mokyklą, kad šis galėtų daugiau laiko žaisti kompiuterinius žaidimus

Laikais, kuomet dauguma tėvų yra susirūpinę, kad jų vaikai neleistų per daug laiko prie kompiuterio žaisdami „Fortnite“ ir kitus populiarius žaidimus, vienas tėvas iš Kanados pareiškė, kad mokykla kenkia jo sūnaus e-sporto karjerai, tad šis liepė sūnui nebelankyti mokyklos.

49-erių Dave Herzog iš Kanados pats yra užkietėjęs žaidėjas, tad nieko nuostabaus, kad pirmąjį žaidimo pultą sūnui į rankas jis įdavė šiam būnant vos trejų metų. Būdamas septynerių sūnus, vardu Džordanas, jau buvo pažengęs „Halo“ žaidėjas, o 10-ies jis jau dominavo turnyruose. Būtent tada jis pirmą kartą užsidirbo iš žaidimų laimėdamas turnyre 2 tūkst. dolerių. Tuo momentu jo tėvui šovė beprotiška mintis – mokykloje sūnus praleidžia per daug laiko ir jam reikia daugiau treniruotis žaisti namie.

Dabar 16 metų Džordanas Herzogas yra vienas sėkmingiausių „Fortnite“ žaidėjų. Jis yra vienas iš 200 žaidėjų, šiemet pakviestų į „Fortnite“ pasaulio čempionatą, kuriame dalyviai varžysis dėl 30 mln. dolerių prizinio fondo.

Kadangi paauglio tėvas nusprendė, kad jo sūnui kasdien reikia žaisti bent po 8-10 valandų, vaikas buvo priverstas nebelankyti mokyklos ir pamokas klauso nuotoliniu būdu. Laisvu nuo žaidimų metu vaikinas žiūri „YouTube“ vaizdo įrašus apie žaidimus ir bendrauja su savo komandos draugais. Žinoma – virtualiai.

Pats Džrodanas, žinoma, yra patenkintas tokiu tėvo sprendimu. Jo tikslas – iš žaidimų uždirbti tiek pinigų, kad jam niekada nereikėtų dirbti. Šiuo metu vaikinas iš žaidimų yra uždirbęs apie 60 tūkst. dolerių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. eurobiuras.lt parašė:

    Bent jau pradinio išsilavinimo manau tikrai reikia kiekvienam. Nebūtinai tai mokymasis mokykloje, gali būti ir namų mokymas, tačiau tos bazinės žinios gyvenime tikrai bus reikalingos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai