Faktų mišrainė [12 dalis]

idomus-faktai

1974-aisiais Kim Il-Sung Šiaurės Korėjai nupirko tūkstantį „Volvo“ automobilių. Šie buvo atgabenti į šalį, tačiau „Volvo“ taip ir negavo žadėtų pinigų.

Lauko teniso kamuoliukai iš pradžių buvo balti, bet vėliau nuspręsta juos daryti geltonus, nes baltus būdavo sunkus įžiūrėti per televizorių.

Šiukšlių surinkėjai, ūkininkai, taksistai ir netgi barmenai dažniau miršta darbe nei policijos pareigūnai.

Idealus penio ilgis pagal moteris yra 16-16,5 centimetro. O tai visai netoli vidutinio penio ilgio.

William Phelps Eno – vyras, kuris sugalvojo kelio ženklą „Stop“, perėjas, žiedines sankryžas, pėsčiųjų saleles ir vienpusį eismą, nė nemokėjo vairuoti.

1854-aisiais Londone kilo Choleros epidemija. Išsiaiškinta, kad visi susirgę žmonės yra iš tos pačios Londono vietovės ir visi jie naudojosi tomis pačiomis vandens pumpavimo stotelėmis. Įdomu tai, kad vieninteliai nesusirgę šiame regione buvo vienuoliai. Vėliau paaiškėjo, kad jie vietoj vandens visą laiką gėrė alų.

Londonas tokį gyventojų skaičių, koks buvo prieš prasidedant antrajam pasauliniam karui, vėl pasiekė tik 2015-ųjų sausį.

Mark Spitz, devynis kartus Olimpinis plaukimo čempionas, juokais Rusijos plaukimo komandos treneriui 1972-aisiais pasakė, kad jo sėkmės paslaptis – ūsai, kurie savo aerodinaminėmis savybėmis neleidžia vandeniui atsimušti į burną ir nustumia jį į šonus. Sutapimas tai ar ne, tačiau kitos Olimpiados metu visi rusų plaukikai buvo su ūsais.

2011-aisiais vyriškos lyties modelis Andrej Pejic užėmė 98-ą vietą žurnalo „FHM“ sudarytame seksualiausių pasaulio moterų šimtuke.

Šiaurės Korėjoje žmonės negali švęsti savo gimtadienių liepos 8-ą ir gruodžio 17-ą dienomis. Nes tomis dienomis mirė šalies lyderiai Kim Il-Sung ir Kim Jong-Il.

Vienuolikta faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 27 sausio, 2016

    […] Dvylikta faktų mišrainės dalis […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *