11-metis atsiėmė iškart 3 aukštojo mokslo diplomus

diplomo-atsiemimas

11 metų Tanishq Abraham iš Amerikos (gimęs indų šeimoje) laikomas vienu protingiausių vaikų pasaulyje. Kovo mėnesį jis jau dalyvavo vieno privataus Sakramento koledžo diplomų įteikimo ceremonijoje ir atsiėmė ne vieną, ne du, o netgi tris aukštojo mokslo diplomus. Koledžą jis baigė per vienerius metus ir iškart įgijo matematikos ir fizikos mokslų, bendrąjį ir  anglų kalbos aukštojo mokslo diplomus.

vaikas-genijus

Visa Abrahamų šeimynėlė pasižymi protu. Mama Taji – veterinarė, tėtis Bijou – programinės įrangos inžinierius, na o jaunėlė sesutė Tiara – tiesiog dar vienas vaikas-genijus. Prie „Mensa“ organizacijos (ši organizacija vienija protingiausius pasaulio žmones) Tanishq prisijungė būdamas ketverių, visai kaip ir jo sesuo. Tiesa, stojimo egzaminą jis išlaikė geriau – surinko 99,9% taškų, jo sesuo – 99%. Kad būtum priimtas į „Mensa“, turi surinkti ne mažiau 98% taškų.

 

 

Įdomu tai, kad Tanishq niekada nėjo į įprastinę mokyklą. Pamačiusi sūnaus talentą mama metė darbą ir ėmėsi jį mokyti pati. „Mano smegenys veikia taip, kad jums davus man temą, informacija apie ją tiesiog atkeliauja man į galvą. Nežinau kaip tai paaiškinti.“, – apie savo talentą kalbėjo Tanishq.

Šiam vaikui dar visas gyvenimas prieš akis ir jis nesiruošia nustoti mokytis. Dabar jis svarsto kuo nori būti – daktaru, medicinos tyrėjų, ar Amerikos prezidentu. Jo svajonė – vieną dieną gauti Nobelio premiją už pasiekimus medicinos srityje.

 

 

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *