Išnuomojusi namą savaitgaliui porelė jį rado visiškai suniokotą

suniokotas-namas

Kai ši jauna porelė iš Kanados viename trumpalaikės būsto nuomos tinklalapyje sulaukė pasiūlymo išnuomoti jų namą savaitgaliui, jie kaip mat sutiko. Papildomi pinigai juk niekada nepamaišo, juo labiau, kad jie savaitgalį turėjo išvykti. Tačiau tai, ką rado grįžus, juos tiesiog pribloškė. Namas buvo visiškai suniokotas.

suniokotas-namas5

Markas ir Stara Kingai namą Kalgaryje įsigijo 2010-aisiais. Sumokėję 300 tūkst. JAV dolerių name jie gyveno su dviem savo sūnumis. Praėjusią savaitę pora sulaukė viliojančio pasiūlymo. Vietinis vyras ieškojo kur apgyvendinti 4 į jo vestuves atvykstančius giminaičius ir už tai porelei pasiūlė 650 dolerių. O tai jau yra pinigai. Kingai sutiko ir pradėjo laukti atvykstančių nuomininkų.

suniokotas-namas2

„Apie 7 valandą ryto pas mus atvyko vaikinukas, mes jam greitai viską aprodėme ir trumpai paaiškinome taisykles – namuose nerūkoma ir nekeliama triukšmo, nes aplink gyvena gana ramūs kaimynai. Taip pat mes nurodėme kambarius, į kuriuos norėjome, kad svečiai neitų. Jis akivaizdžiai norėjo kuo greičiau gauti namo raktus, bet mums tai pasirodė gana normalu“, – pasakojo Markas.

suniokotas-namas3

Taigi, pasitikėdami vyru, kuriam davė raktus, Kingai išvyko trims dienoms iš miesto. Tačiau pirmadienį ryte jie sulaukė nemalonios žinutės iš kaimyno. Žinutėje jis klausė – „Kas vyksta jūsų namuose?“. Sutuoktiniai tuojau pat išskubėjo namo, o čia juos pasitiko liūdnas vaizdelis. Visų pirma, įėję į namą Kingai išvydo porą dešimčių saldžiai miegančių girtų jaunuolių. O keli aršesni lėbautojai tuo metu šaukė policijos pareigūnams „atsiknisti“. Vėliau Kingai sužinojo, kad vos jiems išvykus, į miestą prisistatė autobusai su maždaug 100 keleivių, kurie teigė atvykę surengti beprotiškiausią vakarėlį, kokį matė šis miestas.

suniokotas-namas4

Kai pagaliau pavyko išprašyti visus lėbautojus, pora pradėjo žalos vertinimą. Buvo akivaizdu, kad name vartoti narkotikai, visur mėtėsi tabletės, žolės suktinės ir kokaino miltelių liekanos. Sienos ir grindys buvo apvemtos, po lovomis mėtėsi prezervatyvai, visur buvo pilna stiklo šūkių, o lubos buvo išteptos kepsnių padažu. Suniokoti buvo netgi vaikų kambariai.

„Pasijutau kaip kokiam siaubo filme. Net ant mano sūnaus žaislų mėtėsi panaudoti prezervatyvai“, – pasakojo Markas. Žalą sutuoktiniai įvertino maždaug 60 tūkst. JAV dolerių. Akivaizdu, kad namui prireiks kapitalinio remonto. Savo ruožtu ir policijos pareigūnai pradėjo tyrimą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *