Bankui suklydus merginos sąskaitą papildė 4,6 mln. dolerių, o ši per metus išleido didžiąją dalį jų

mergina-ir-pinigai

Ką darytumėte, jei vieną dieną pasitikrinęs savo sąskaitoje rastumėte joje 4,6 milijonus JAV dolerių? Kreiptumėtės į banką? O gal pradėtumėte juos leisti? Būtent taip ir padarė 21-erių Christine Jiaxin Lee iš Malaizijos, kurios banko sąskaitą dėl klaidos vykdant tarpbankines operacijas prieš metus papildė įspūdinga suma.

mergina-ir-pinigai2

Australijoje studijuojanti mergina niekam nepasisakė apie įvykusį stebuklą, o tiesiog ėmėsi leisti pinigus. Per mažiau nei metus Christine sugebėjo išleisti 3,3 milijonus dolerių. Vien rankinėms ji atseikėjo per milijoną.

Rankinės, kurioms buvo leidžiamos įspūdingos sumos pinigų

Rankinės, kurioms buvo leidžiamos įspūdingos sumos pinigų

Įdomu tai, kad nors ir pradėjusi švaistytis pinigais į kairę ir į dešinę, mergina apie savo sėkmę nepapasakojo net ilgamečiam savo vaikinui. Šis buvo šokiruotas, kai visai nesenai Christine buvo sulaikyta.

Christine Jiaxin Lee vaikinas

Christine Jiaxin Lee vaikinas

Pastebėjęs klaidą ir tai, kad pinigai merginos sąskaitoje tirpsta kaip snaigės, bankas kreipėsi į policiją. Šie tuojau pat sulaikė Christine. Mergina buvo paleista už užstatą, tačiau jai uždrausta išvykti iš Australijos ir dukart per dieną ji turi lankytis policijos skyriuje. Negana to, teismas nusprendė, kad ji turės bankui gražinti visus iššvaistytus pinigus.

Paklausta kodėl niekam nepranešė apie staiga banko sąskaitoje atsiradusią didžiulę sumą pinigų, mergina teigė maniusi, kad tai jos tėvai pervedė savo dukrelei 4,6 milijonus dolerių…

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *