Tyrimas: Vis daugiau vyrų renkasi šlapinimasi atsisėdus

Jungtinės Karalystės leidinys YouGov nesenai atliko 13 šalių vyrų apklausą, kad išsiaiškintų kaip jie šlapinasi. Daugumos nuostabai paaiškėjo, kad vis daugiau vyrų šlapinasi atsisėdę. Kai kuriose šalyse šis skaičius viršija stovomis besišlapinančių vyrų skaičių.

Tyrime dalyvavo vyrai iš 13 skirtingų šalių: Vokietijos, Švedijos, Danijos, Kanados, Australijos, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, JAV, Singapūro, Didžiosios Britanijos, Lenkijos ir Meksikos.

Pasirodo, kad dažniausiai šlapintis atsisėdę linkę vokiečiai. Net 62% jų patvirtino, kad eidami šlapintis tai daro atsisėdę visada arba beveik visada. Arčiausiai vokiečių buvo švedai, iš kurių 50% taip šlapinasi visada arba beveik visada.

Toks šlapinimosi būdas nepriimtiniausias Singapūro (20%) ir Meksikos vyrams (20%).

Apklausa buvo atlikta ir gilesniais pjūviais. Pavyzdžiui, buvo aiškinamasi ar amžius turi įtakos šlapinimuisi atsisėdus. Labiausiai iš visų apklaustųjų išsiskyrė 55+ metų amžiaus vokiečiai, iš kurių atsisėdę šlapinasi net 74% vyrų. Visgi, daugumoje kitų valstybių šlapinimuisi atsisėdus labiau pritaria jaunesnio amžiaus vyrai.

Klausimas vyrams: Šlapinatės stovėdamas ar sėdėdamas?

Peržiūrėti statistiką

Loading ... Loading ...
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *