Tyrimas parodė, kad didžiausia tikimybė numirti yra per savo paties gimtadienį

Tiek žvakučių pūsdamas juk ir uždusti gali

Tiek žvakučių pūsdamas juk ir uždusti gali

Nesenai atliktas tyrimas atskleidė įdomų dalyką, kad didžiausia tikimybė numirti yra per savo gimtadienį. Tirdami daugiau nei 2 milijonų žmonių mirties atvejus mokslininkai pastebėjo, kad nemaža jų dalis mirė savo šventinę dieną. Kaip dažniausios to priežastys buvo įvardintos širdies smūgis, insultas, savižudybės ar nelaimingi incidentai nukritus.

Statistiškai, vyresniam nei 60 metų žmogui mirti per savo gimimo dieną yra 14% didesnė tikimybė nei bet kurią kitą dieną. Tikimybė patirti širdies smūgį ar insultą gimtadienių metu padidėja maždaug 20%. Savižudybių skaičius gimtadienio dieną išauga net 34,9%, o šansas mirti nuo nesėkmingo kritimo išauga iki 44% palyginus su kitomis dienomis.

Pasak vieno iš tyrimą atlikusių mokslininkų, kaip dažniausias priežastis, dėl kurių kyla anksčiau paminėtos mirtys, yra persivalgymas, stresas ir netikėtos staigmenos. Taigi, kai kitą kartą savo šimtamečiui seneliui organizuosite netikėtą gimtadienio vakarėlį, gerai pagalvokite, kad paskui nereikėtų organizuoti ir laidotuvių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *